Автор Гаррі Поттера презентувала книгу, написану 10 років тому

Свій твір письменниця публікує онлайн.

Автор Гаррі Поттера презентувала книгу, написану 10 років тому
Автор Гаррі Поттера представила нову книгу / Фото: Twitter/Джоан Роулінг

Відома британська письменниця Джоан Роулінг представила нову казку для дітей Ікабог, яка не пов'язана зі світом Гаррі Поттера.

Як повідомляє BBC News, твір Роулінг написала багато років тому для власних дітей і читала їм перед сном.

Письменниця презентувала книгу для "дітей на карантині і тих дітей, кому довелося повернутися в школу в ці дивні і неспокійні часи". Вона планує безкоштовно публікувати кожен день по одній главі казки аж до 10 липня на офіційному сайті Ікабог. Зараз для читання доступні вже дві глави.

Роулінг свій твір назвала безіменною "політичною казкою". Книга була написана десять років тому. Вона хотіла презентувати її в 2007 році після публікації заключної книги циклу про Гаррі Поттера, однак передумала, оскільки вирішила відпочити від письменницького ремесла.

Автор Гаррі Поттера презентувала книгу, написану 10 років тому

За сюжетом книги Ікабог – це жахливий монстр, що "він їсть маленьких дітей і овець". Головні герої твору - король Фред Безстрашний, правитель Корнукопії, і п'ятирічний Берт Бимиш.

"Це одвічна історія, яка може відбутися в будь-який час і в будь-якій країні", — переконана письменниця.

Окремим виданням Ікабог вийде в листопаді 2020 року. Авторський гонорар Роулінг віддасть на "потреби тих, хто особливо постраждав від пандемії коронавіруса".

Нагадаємо, українське видавництво Центр навчальної і практичної літератури видало книгу, надрукувавши замість портрета Ольги Кобилянської портрет Марка Вовчка.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти