"За борт з ядром на шиї": політолог дав прогноз, чи піде Путін з Кремля

Путін тримається за владу зокрема і заради самозбереження, вважає Дмитро Орєшкін.

Путін
Володимир Путін ще сильніше триматиметься за владу / Reuters

Російський політолог Дмитро Орєшкін пояснив, чому президент Росії Володимир Путін так тримається за владу. За його словами, піти зараз для господаря Кремля – це проявити слабкість.

Крім того, якщо нинішній президент Росії залишить посаду зараз, то його змінник звинуватить його у всіх існуючих проблемах.

"Якщо він зараз піде, то, згідно з правилами політичної боротьби, негайно всі проблеми будуть звалені йому на карк. У всьому буде винен Путін. Він це прекрасно розуміє, тому саме через те, що ситуація кризова, йти він ніяк не може. Його одразу ж призначать винним, і, Бог знає, що з ним зроблять. Тожб через почуття самозбереження він піти не може", - сказав експерт в інтерв'ю виданню "Обозреватель".

Політолог додав, що в персональній ментальності Путіна "піти зараз – це означає злякатися, проявити слабкість".

"А він, навпаки, повинен утримати кермо у твердих чоловічих руках під час бурі. Якщо він її випустить, перше, що зробить той, хто перехопить кермо – викине Путіна за борт з ядром на шиї. Тож, він ще сильніше буде триматися за владу. Як, до речі, і Лукашенко", - вважає Орєшкін.

Нагадаємо, раніше колишній заступник глави ЦРУ Джек Девайн пояснив, чому глава РФ Володимир Путін, ще дуже довго залишиться при владі.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти