"Є медитація": сепаратист неоднозначно висловився щодо відставки Суркова

У бойовиків заперечують відставку куратора Владислава Суркова.

Сурков ушел от Путина
Бойовики підставили під сумнів відставку Суркова. / facebook.com/Владислав Сурков

Про сьогоднішнє звільнення куратора "Л/ДНР" Владислава Суркова, дуже загадково висловився колишній ватажок "ДНР" Олександр Бородай.

Так, у своєму коменті ресурсам сепаратистів він заявив, що "відставки немає", хоча глава РФ Володимир Путін 18 лютого офіційно усунув Суркова із займаної ним посади.

"Відставки немає. Що є насправді, не зовсім зрозуміло. Поки що є медитація. На тлі медитації Суркова відбуваються події...", – відповів він.

При цьому Бородай назвав Суркова одним із найважливіших діячів РФ, якого нібито недооцінили.

Відставка Суркова

Раніше Главред повідомляв, що 18 лютого, президент Росії Володимир Путін офіційно звільнив Владислава Суркова.

"Звільнити Суркова Владислава Юрійовича з посади помічника президента Російської Федерації", - сказано в указі Путіна.

Також відзначимо, Сурков був призначений помічником президента з питань взаємодії з Абхазією і Південною Осетією у вересні 2013 року, за два місяці до початку Євромайдану в Києві, після якого в Україні змінилася влада, Росія анексувала Крим, а на південному сході України почався затяжний військовий конфлікт.

Нагадаємо, як раніше повідомлялося, тепле місце Владислава Суркова в Кремлі займе заступник голови Адміністрації президента РФ Володимира Путіна Дмитро Козак, якого позаочі називають ДНК.

За інформацією, Козак має українське коріння і вже займався українським питанням - зокрема брав участь у підготовці обміну утримуваними особами між Росією і Україною, який відбувся у вересні минулого року.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти