Зустріч Зеленського та Патрушева: у Кремлі відреагували

Дмитро Пєсков відповів коротко і ємко: "Брехня".
Песков
Дмитро Пєсков / ТАСС

Прес-секретар президента РФ Володимира Путіна Дмитро Пєсков прокоментував інформацію про поїздку секретаря Ради безпеки Росії Миколи Патрушева в Оман, де він нібито зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським.

Дмитро Пєсков відповів коротко і ємко.

"Брехня", - цитує Пєскова РИА Новости.

Таким чином, він спростував факт зустрічі Зеленського та Патрушева в Омані.

Нагадаємо, журналісти повідомили у сюжеті, що на початку січня під час відпочинку президента Володимира Зеленського в Омані в цю країну в ці ж дні прилетів секретар Ради безпеки РФ Микола Патрушев, а потім український лідер полетів у Київ на його чартерному літаку Bombardier Global Express 6000.

Пізніше глава Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що в сюжеті програми Схеми про нібито зустріч президента Володимира Зеленського із секретарем Ради безпеки РФ Миколою Патрушевим немає реальних доказів, які б свідчили про достовірність журналістського розслідування.

Як повідомляв Главред, в січні президент Володимир Зеленський разом з сім'єю дійсно відбув з України в Оман. Повідомлялося, що глава держави літав в Оман рейсовим літаком за власні кошти. Там він провів офіційну зустріч з виконавчим президентом генерального Державного резервного фонду Султанату Оман Абдулсаламом аль-Муршиді. Також Зеленський зустрівся з міністром, відповідальним за іноземні справи Султанату Оман, Юсуфом бін Аляві бін Абдаллою.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти