Мати п'ятьох дітей: ЗМІ з'ясували, хто кидав каміння в автобуси з евакуйованими з Уханя

29 лютого 2020, 12:50
495
Перші камені почали кидати в автобуси ще за сім кілометрів до Нових Санжар.
Нові Санжари
Нові Санжари / Reuters

"Теплий" прийом для евакуйованих з Уханя українців у Нових Санжарах збурив суспільство. Відзначається, що камені в автобуси з нічого не розуміючими українцями та іноземцями почали кидати ще за сім кілометрів до основного місця подій.

Згідно ТСН, першими кидати каміння в автобуси з евакуйованими почали жінки ще на під'їзді до Новим Санжарам - у селі Руденківка. Відзначається, що перші сутички сталися на залізничному переїзді, який знаходиться на відстані близько семи кілометрів до мединського центру, куди поселили евакуйованих з Уханя українців.

Через зіткнення та блокування доріг у Нових Санжарах автобуси пустили в об'їзд через село Руденковку, де вже чекали незадоволені.

За словами чергового на переїзді Михайла, він не знає, хто кидав каміння. При цьому він зазначив, що, як тільки пройшли два потяги, так відразу поліція наказала відкрити шлагбаум для проходження колони. В ручному режимі черговий не зміг цього зробити, тому не дочекавшись поки спрацює автоматика, обидва шлагбауми зламали.

Місцеві мешканці зізнаються, що не впізнають місцевих на відео, яке зняли під час заворушень. У свою чергу, в сільській раді впізнали місцевих бешкетників, але виправдовують їх поведінку страхом.

Руденківський сільський голова Сергій Головко розповів, що приїхав заспокоювати натовп, коли дізнався про блокування переїзду, але його не чули. При цьому він добре знає двох найактивніших на відео жінок, які і почали кидати в автобус камені.

"Ці дві жінки, скажу так, від них можна було цього очікувати. Та, що в бежевому пальті, мати п'ятьох дітей. Любить писати листи президенту, в яких описує, яка вона бідна і нещасна. У другої двоє діток", - зазначив Головко.

Крім того, він зазначив, що жінка в синьому пальті вже приходила до сільради за характеристикою для поліції, вибачалася і каялася.

"Кажу, навіщо це робили. Вона каже, що не знає. Можливо, той ажіотаж, атмосфера вседозволеності", - пояснив місцевий сільський голова.

Водночас він зазначив, що багатодітна мати після сутичок ще не приходила до сільради. Місцева поліція від коментарів відмовилася, але запевнили, що долучили відео до матеріалів кримінальної справи.

Як раніше повідомляв Главред, в Мережі виклали відео, зняте під час акції протесту через евакуацію українців з Китаю і наміри розмістити людей в санаторії селища Нові Санжари Полтавської області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти