Зоря Динамо 0:2 - підопічні Луческу перемогли в центральному матчі туру

Київське Динамо здобуло впевнену перемогу в УПЛ.
динамо, миколенко
Київське Динамо здобуло впевнену перемогу в УПЛ / УНІАН

У неділю, 14 березня, відбувся центральний поєдинок в рамках 18-го туру Української Прем'єр-ліги між, в якому луганська Зоря приймала київське Динамо.

Гра завершилася з рахунком 2: 0 на користь підопічних Мірчі Луческу, незважаючи на те, що в першому таймі кращі моменти для взяття воріт були у господарів.

Відзначимо, що кияни свої голи забили вже після перерви. Після подачі Сергія Сидорчука у воротарську Артем Бесєдін замкнув передачу партнера на 56-й хвилині.

Надалі перевага підопічних Луческу дав про себе знати. Капітан команди Сидорчук відзначився чудовим голом. Він завдав удару з літа з-за меж штрафного, без шансів для воротаря вразивши ворота Зорі.

Зоря — Динамо 0:2

Ш: Бесєдін, 55, Сидорчук, 59

Зоря: Василь-Фаворов (Грмов, 79), Вернидуб (Хомченовський, 79), Абу Ханна, Жуніньо (Циганікс, 84) — Назаріна — Юрченко, Кабаєв (Іванісеня, 61) — Кочергін — Аллахьяр, Гладкий (Шахаб, 61).

Динамо Київ: Бущан-Кендзьора, Забарний, Сирота, Миколенко — Сидорчук — Циганков (Ледньов, 87), Шапаренко (Шепелєв, 88), Буяльський, Де Пена — Бесєдін (Супряга, 86).

Попередження: Жуніньо, Іванісеня, Абу Ханна — Буяльський, Шепелєв.

Відзначимо, що в іншому маті туру донецький Шахтар розгромив чернігівську Десну з рахунком 4:0.

У першому таймі рахунок відкрив з пенальті тітці. У другому таймі підопічні Каштру підтвердили свій клас. Дублем відзначився Соломон, а тітці забив свій другий м'яч у матчі в кінцівці зустрічі.

Шахтар - Десна 4:0

Ш: Тітці 34 (пен), 80, Соломон, 74, 77.

Шахтар: Трубін-Додо, Матвієнко, Кривцов, Бондар — Тете (Тайсон, 81), Алан Патрік (Судаков, 81), Маркос Антоніо (Марлос, 60), Майкон — Соломон (Коноплянка, 81), Мораес (Дентіньо, 71).

Десна: Паст (Литовка, 88) — Тамм, Імереков, Полегенько, Мостовий — Картушов (Сухоцький, 86), Огиря, Гуцуляк — Калитвинцев (Арвеладзе, 76), Тотовицький (Безбородько, 86), Чепурненко (Дегтярьов, 46).

Попередження: Огиря 30, Імереков 34 — Матвієнко 40, Додо 67.

Нагадаємо, в попередньому матчі УПЛ Динамо розгромило Минай з рахунком 3:0.