Кубок Ліги Європи завоювала іспанська "Севілья"

22 серпня 2020, 07:26
У Кельні у фіналі Ліги Європи сезону - 2019/20 зустрілися "Інтер" і "Севілья".
Ліга Європи
Кубок Ліги Європи завоювала іспанська "Севілья" / uefa.com

Кубок Ліги Європи (Кубок УЄФА) вшосте в історії виграв іспанський клуб. У фіналі Ліги Європи "Севілья" обіграла "Інтер", який у півфіналі вибив "Шахтар" з рахунком 3: 2 і стала переможцем турніру.

Трансляція матчу була в Youtube.

У Кельні у фіналі Ліги Європи сезону - 2019/20 зустрілися "Інтер" і "Севілья". Міланський клуб вийшов вперед вже на 5-й хвилині - Лукаку реалізував пенальті. "Севілья" швидко відігралася після голу Люка де Йонга.

До перерви команди ще раз обмінялися голами. Спочатку вдруге відзначився де Йонг. А потім Годін зрівняв рахунок. 2: 2 після першого тайму.

На 74-й хвилині Дієго Карлос вивів "Севілью" вперед. У підсумку, цей гол приніс іспанському клубу перемогу 3:2.

читайте такожШахтар розгромив Вольсфбург і вийшов в 1/4 Ліги ЄвропиНагадаємо, раніше донецький Шахтар після феєричних перемог над німецьким Вольфсбургом і швейцарським Базелем вийшов до півфіналу Ліги Європи проти справжнього гранда європейського футболу - італійського Інтера.

Похід донецького Шахтаря у другому за значущістю єврокубку закінчився поразкою від Інтера.