Зеленський схвалив важливі закони для бізнесу на час карантину

7 грудня 2020, 21:28оновлено 7 грудня 2020, 22:09
94
Отримати допомогу не зможуть ФОПи, зареєстровані менш ніж за три місяці до набрання чинності Законом.
Зеленський
Зеленський підписав закон про підтримку бізнесу / president.gov.ua

Глава держави Володимир Зеленський схвалив законопроекти про підтримку бізнесу під час дії карантину в Україні. Зокрема, документи передбачають фінансову допомогу постраждалому від обмежень бізнесу.

Як пише Офіс президента України, документи передбачають надання допомоги у розмірі 8 тисяч гривень найманим працівникам, які втратили частину зарплати внаслідок карантину, та фізичним особам-підприємцям, які через обмеження втратили частину доходу.

Отримати допомогу не зможуть ФОПи, зареєстровані менш ніж за три місяці до набрання чинності Законом, які в 2020 році сплатили ЄСВ за себе менш ніж за три місяці, а також ті, чий вид діяльності не підпадає під карантин.

відео дня

Також одноразову матеріальну допомогу отримають компанії для виплат найманим працівникам, щоб не скорочувати їх під час карантину. Ця норма стосується підприємств, які на час набрання чинності Законом вимушено скоротили або можуть скоротити тривалість робочого часу працівників через простій у зв'язку з карантином.

читайте такожЖорсткий карантин в Україні в грудні: Зеленський пояснив ситуацію

Крім того, передбачається одноразова компенсацію суб'єктам господарювання з метою відшкодування витрат, понесених на оплату ЄСВ на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Зеленський також схвалив продовження дії ліцензій на продаж алкоголю в період карантину, а також протягом трьох місяців після його закінчення.

Також глава держави схвалив списання податкового боргу платників податків у разі, якщо сукупний розмір боргу за всіма податками і зборами не перевищує 3060 гривень. Платники єдиного податку першої групи звільняються від сплати цього податку за грудень 2020 року та січень-травень 2021 року.

До 29 грудня 2021 року відстрочено погашення податкового боргу фізичних осіб, у тому числі самозайнятих осіб, якщо в загальній сумі він не перевищує 6800 гривень.

Локдаун в Україні - про що раніше повідомляв Главред:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти