Профспілка працівників охорони здоров’я закликала ВР не голосувати за відставку Степанова

Профспілка занепокоєна намірами Уряду відправити Степанова у відставку та вважає таке рішення – не на часі.

Профспілка закликає не відправляти Степанова у відставку / Facebook

Профспілка працівників охорони здоров’я України звернулася до Голови ВРУ Дмитра Разумкова і народних депутатів щодо ймовірного голосування за звільнення міністра охорони здоров’я Максима Степанова. Про це йдеться у відповідному листі, що є у розпорядженні редакції.

Вказується, що профспілка занепокоєна намірами Уряду відправити Степанова у відставку та вважає таке рішення – не на часі.

"Галузь з 2017 року перебуває у стані радикального реформування, що вже призвело до критичного розбалансування системи охорони здоров’я, повного знищення санітарно-епідеміологічної служби, значного недофінансування Програми медичних гарантій та відповідно закладів охорони здоров’я.

Профспілка неодноразово зверталася до всіх гілок влади щодо необхідності вирішення ключових питань галузі... Цього домагався від Уряду та Парламенту діючий Міністр охорони здоров'я України", - йдеться у листі.

Профспілка наголошує, що за каденції Степанова між нею та МОЗ було відновлено соціальний діалог й укладена оновлена Галузева Угода.

Щодо вакцинальної кампанії, провал якої Уряд намагається закинути Степанову, то в недоліках її організації Профспілка звинувачує "недофінансування", а не міністра, підкреслюючи, що під час ухвалення Держбюджету на 2021 рік низка вимог МОЗ та профспілок були проігноровані.

"На тлі існуючих проблем, зростаючих викликів пандемії СOVID-19 та необхідності забезпечення стабільної роботи галузі в цих умовах, вважаємо не на часі зміну керівництва Міністерства охорони здоров’я України", - наголошують профспілки.

viber
Зараз ви переглядаєте новину «Профспілка працівників охорони здоров’я закликала ВР не голосувати за відставку Степанова». Інші новини політики читайте в розділі «Політика». Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter. Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Реклама
Популярне
Місячний гороскоп на тиждень 17-23 січня: Близнюкам – борги, Терезам-спокуси, Козерогам-доленосні рішенняМісячний гороскоп на тиждень 17-23 січня: Близнюкам – борги, Терезам-спокуси, Козерогам-доленосні рішення 4 геніальних способи використання шкірки від апельсина4 геніальних способи використання шкірки від апельсина Світ навиворіт - новий сезон: стало відомо, до якої країни поїхав Дмитро КомаровСвіт навиворіт - новий сезон: стало відомо, до якої країни поїхав Дмитро Комаров Гороскоп Таро для Тельців на лютий 2022: сплеск емоцій, крутий поворот і щастя в кінціГороскоп Таро для Тельців на лютий 2022: сплеск емоцій, крутий поворот і щастя в кінці "Я складаюся з манго": Злата Огневич в бікіні розсунула ноги і показала фанатам свої татуювання"Я складаюся з манго": Злата Огневич в бікіні розсунула ноги і показала фанатам свої татуювання
Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти