"Росія без Путіна": політолог спрогнозував долю Криму

16 лютого 2020, 01:03
1286
Без Путіна РФ не втратить Крим, вважає експерт.
Політолог вважає, що без Володимира Путіна РФ контролюватиме Крим – Путін 202
Без Володимира Путіна РФ буде контролювати Крим, вважає політолог / Reuters

Російський політолог і публіцист Леонід Радзіховський вважає, що після того, як президент Володимир Путін піде, РФ не розвалиться і залишиться такою ж країною.

Росія без Путіна продовжить контролювати Крим, спрогнозував експерт в інтерв'ю mnews.world.

За словами співрозмовника, в РФ після відставки нинішнього лідера залишаться ринкова економіка, приватна власність, але не буде державної економіки.

відео дня

"...Ні, Росія не розвалиться, вона залишиться такою ж самою державою, в тих самих межах, що й сьогодні. Включаючи Крим, про який так багато хвилюються в Україні...", – заявив він.

Радзіховський вважає, що після того, як Путін піде, РФ різко зменшить свої військові та політичні амбіції. "...Вони абсолютно непосильні та абсолютно не потрібні росіянам. Тільки на шкоду, це дорога і безглузда розвага", – додав публіцист.

Раніше російський політолог Дмитро Орєшкін говорив, що поки Володимир Путін перебуває при владі в РФ, він не поверне Крим, оскільки такий крок став би крахом всієї його діяльності. Експерт вважає, що президент може пишатися лише захопленням півострова.

Анексія Криму

У березні 2014 року в Криму під дулами російських військових пройшов так званий "референдум" про статус півострова, більшість жителів нібито висловилися за приєднання до РФ. Пізніше Росія анексувала Крим. В Україні влада визнала 20 лютого 2014 року датою початку захоплення півострова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти