Оптичні ілюзії та головоломки є випробуванням своїх здібностей та уважності. Але їхня перевага також у тому, що вони допомагають не тільки перевірити себе і гарно провести час, а й потренувати свій мозок. Наступна загадка якраз чудово підійде для того, щоб "розворушити" себе і покращити свої здібності – потрібно знайти 5 відмінностей між цими картинками.
На двох однакових на перших погляд картинках ми бачимо намальованих гусаків, які стоять біля водойми з водою. Здається, що між малюнками взагалі немає ніякої різниці – але насправді це не так. Є деякі ознаки, за якими вони відрізняються. Чи зможете ви ці ознаки помітити?
Завдання до того ж потрібно виконати всього за 10 секунд, пише Fresherslive. А це буде під силу точно не усім.
Якщо вас цікавлять головоломки, радимо прочитати наступний матеріал: Загадка для тих, хто має гостре око: потрібно знайти "невидиму" сойку в горах
Якщо 10 секунд минуло, порахуйте, скільки відмінностей між картинками ви змогли відшукати за цей короткий проміжок часу.
Не варто засмучуватися, якщо ви відшукали не усі відмінності. Просто продовжуйте пошуки і проконтролюйте за допомогою секундоміра, скільки часу у вас на це піде.
Можете навіть влаштувати змагання зі своїми рідними і друзями й перевірити, хто з вас зможе швидше впоратися із завданням і відшукати усі ознаки, якими ці картинки відрізняються одна від одної.
Внизу ми залишили правильну відповідь.
Раніше ми розповіли про оптичну ілюзію, у якій потрібно знайти снігового барса в горах за 8 секунд. Тварина просто "злилася" з поверхнею гір, тому знайти її буде дуже непросто.
Також раніше ми розповідали про заплутану загадку для найуважніших, у якій потрібно знайти слово "лайм" за 7 секунд. Серед великої кількості слів "час" англійською мовою заховалося всього одне слово "лайм", яке потрібно помітити дуже швидко.
Вас також може зацікавити:
- Шалена загадка для кмітливих: потрібно знайти ляльку-сову за 15 секунд
- Чому неправильно писати "З Днем народження": Авраменко ошелешив відповіддю
- Хто вигадав слово "мрія" і чому Тарас Шевченко його не знав: пояснення мовознавця
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред