StarsМода та красаГороскопРецептиПрикметиЗдоров'яПривітанняКіно та серіалиШоуЛайфхакиСонникЖиттяСвятаСад і город

Миші більше не будуть проблемою: як позбутись гризунів у домі

13 квітня 2024, 01:24
769
Миші мають багато ворогів у природі, тому вони постійно перебувають у стані тривоги. Їх лякають різкі запахи, гучні звуки, а також яскраве світло.
Миші більше не будуть проблемою: як позбутись гризунів у домі
Що робити, якщо в кімнаті з'явилася миша / Колаж: Главред, фото: pixabay.com

Миші – це не лише милі персонажі мультфільмів, а й небезпечні сусіди, які можуть завдати шкоди вашому дому та здоров'ю. Їхня поява у помешканні – це неприємність, яка потребує негайних дій.

Що потрібно зробити, щоб миші пішли з дому

Щоб позбутися від мишей у домі, перш за все, потрібно зрозуміти, що привело їх сюди. Найчастіше, миші шукають притулок та їжу. Тому важливо забезпечити належну гігієну, виносити сміття, утримувати кухню чистою та запобігати доступу до їжі.

Якщо вам цікаво дізнатись про інші способи боротьби із гризунами, рекомендуємо наш матеріал: Щурі втечуть із саду самі: експерт назвала найкращий природний відлякувач.

відео дня

Чому в квартирі завелася миша

Причин появи мишей у житлових приміщеннях може бути декілька.

  1. Наявність їжі. Миші – це всеїдні тварини, які шукають їжу де завгодно. Їх можуть привабити залишки їжі на столі, крихти на підлозі, сміття у відрі, а також продукти, що зберігаються без належної герметизації.
  2. Неналежні умови санітарні умови. Неприбрані кімнати, брудний посуд та сміття – це справжній рай для мишей.
  3. Отвори та щілини. Миші можуть проникати у квартиру через щілини у стінах, підлозі, вентиляційних отворах, а також через пошкоджені двері.
  4. Сусідство. Якщо у сусідніх квартирах або підвалах живуть миші, вони можуть легко перебратися до вас.

Що робити, якщо в кімнаті з'явилася миша

Якщо в кімнаті з'явилася миша, важливо негайно діяти. Перше, що потрібно зробити – це не панікувати. Миші, хоч і неприємні, не є небезпечними для людей.

Слід викликати професіоналів або встановити пастки для ловлі мишей. Також необхідно вжити заходів для запобігання подальшому проникненню мишей - заблокувати всі можливі шляхи доступу до приміщенні та підтримувати квартиру в чистоті.

Кроки, які допоможуть вам позбутися мишей:

  • Приберіть їжу: Заберіть всю їжу з відкритих місць, закрийте сміттєве відро кришкою, а продукти зберігайте у герметичних контейнерах.
  • Проведіть генеральне прибирання: Ретельно приберіть всі кімнати, вимийте підлогу, посуд та сміттєве відро.
  • Запечатайте щілини: Знайдіть всі отвори та щілини у стінах, підлозі, вентиляційних отворах, дверях та вікнах, і запечатайте їх монтажною піною, цементом або іншими відповідними матеріалами.
  • Використовуйте пастки: Існує багато видів пасток для мишей: механічні, клейові, електричні. Виберіть ту, яка вам найбільше підходить, і розмістіть її у місцях, де ви бачили мишей.
  • Зверніться до служби дератизації: Якщо вам не вдається самостійно позбутися мишей, зверніться до професійної служби дератизації.

Чого бояться миші

Миші є дуже боязкими тваринами і можуть боятися різних звуків, запахів та рухів. Вони уникатимуть місць, де відчувають небезпеку, наприклад, наявність хімічних речовин чи пасток. Також миші бояться відкритого простору, оскільки там їх легко зловити.

Миші мають дуже чутливий слух. Різкі звуки, гучна музика, стукіт можуть їх лякати. Вони також не люблять різкі запахи. Ви можете використовувати ефірні масла м'яти, лаванди, евкаліпту, аміаку, щоб відлякати їх.

Миші – природні вороги котів. Навіть запах кота може їх відлякати.

Як дізнатися, звідки лізуть миші

Для визначення маршрутів, якими користуються миші, варто провести огляд приіщення, будівельних конструкцій, відділень для зберігання продуктів та місць знаходження їхніх залишків.

Можна також розмістити пастки або використовувати неприємні для мишей запахи, щоб вони уникали певних частин квартири.

Пам'ятайте, що позбутися мишей можна лише комплексними заходами. Ретельне прибирання, використання відлякувачів, блокування доступу до їжі та щілин допоможуть вам позбутися цих незваних гостей.

Вас також може зацікавити:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти