Вибори в Кривому Розі: з ким Юрій Вілкул виходить до другого туру

На виборах до міськради Кривого Рогу лідирує партія Слуга народу.

Вибір
Хто лідирує в Кривому Розі / УНІАН

У неділю опублікували результати екзит-полу на місцевих виборах в Кривому Розі. Перемагає чинний мер Юрій Вілкул.

За даними екзит-полу на замовлення телеканалу Україна 24 у другий тур виходять:

  • Юрій Вілкул (42,8%)
  • Дмитро Шевчик (32%).
Вибори в Кривому Розі: з ким Юрій Вілкул виходить до другого туру
Вибори в Кривому Розі: з ким Юрій Вілкул виходить до другого туру

На виборах до міськради Кривого Рогу лідирує партія "Слуга народу " - 32,9%.

Вибори 2020: результати екзитполів по Україні

  • Екзит-пол у Києві: у другий тур з Кличком виходить несподіваний конкурент. Кияни не змогли вибрати мера в першому турі.
  • Садовий у другому турі зустрінеться з Синюткою - екзит-пол у Львові. За даними соціологічної групи Fama, у Львові на мерських виборах відбудеться другий тур.
  • П'ять питань Зеленського: опубліковані результати екзитполів. Стало відомо, як ставили галочки українці, які взяли участь у проекті президента.
  • Екзит-пол в Одесі показав, хто перемагає на виборах. Геннадій Труханов лідирує на виборах мера Одеси, проте буде другий тур.
  • Екзит-пол 2020 по Харкову дав несподівані результати. Там впевнено лідирує Кернес, і водночас до влади проходить партія Шарія.
  • Вибори в Дніпрі: Філатов не перемагає в першому турі. За попередніми даними, в місті відбудеться другий тур виборів мера.

viber
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Реклама
Популярное
Місячний гороскоп на тиждень 18-24 жовтня: грошова премія, плітки ворогів або доленосний деньМісячний гороскоп на тиждень 18-24 жовтня: грошова премія, плітки ворогів або доленосний день Путін закинув ноги на стіл і збиткується з ЗаходуПутін закинув ноги на стіл і збиткується з Заходу Для чого глава Пентагону їде з візитом в УкраїнуДля чого глава Пентагону їде з візитом в Україну Чому важливо зупинити "шкарпетизацію" Дня захисника УкраїниЧому важливо зупинити "шкарпетизацію" Дня захисника України Православний календар на листопад 2021: важливі дати і церковні святаПравославний календар на листопад 2021: важливі дати і церковні свята

Последние новости

Реклама
Реклама
Реклама
Мы используем cookies
Принять