Названо переможців мерських виборів у Львові, Черкасах, Миколаєві та Дніпрі - опитування

На виборах міського голови Львова перемогу здобуває Андрій Садовий.

Місцеві вибори в Україні 2020
В Україні відбувся другий тур місцевих виборів / УНІАН

У неділю, 22 листопада, в Україні відбувся другий тур виборів міських голів у ряді великих обласних центрів.

На виборах міського голови Львова, за попередніми даними, перемогу здобуває Андрій Садовий з 62,8% голосів, говориться у результатах екзит-полу, проведеного студією Савіка Шустера, телеканалом Україна 24 і соціологічною компанією Liberty Report.

Його опонент Олег Синютка набирає 37,2%.

У першому тур виборів мера у Львові Садовий набрав 40,09% голосів виборців (91 тис.131 голос), а Синютка – 31,1% (70 тис. 682).

false

На виборах міського голови Черкас перемогу у другому турі виборів здобуває Анатолій Бондаренко (За майбутнє), у нього 54,25% голосів виборців.

Реклама

У його суперника - Віктора Євпака ( Голос) - 45,75%.

За результатами першого туру виборів мера Черкас Бондаренко набрав 37,6% голосів, а Євпак - 19,14%.

false

На виборах міського голови Миколаєва лідирує діючий мер міста Олександр Сєнкевич з результатом в 61,6%, свідчать результати екзит-полу, проведеного виданням Ніквєсті.

Його суперник - представник ОПЗЖ Владислав Чайка - отримав 38,4% голосів виборців.

У першому турі виборів мера в Миколаєві Сенкевич набрав 38,94% голосів, за Чайку проголосували 29,31% городян.

false

У Дніпрі відбувся другий тур місцевих виборів, де обирали голову міста. Лідирує діючий мер Борис Філатов, повідомляє соціологічна служба Социс.

За даними екзит-полу, чинний мер Дніпра Борис Філатов отримав підтримку 78,75% виборців, а його конкурент Загід Краснов - 18,25%.

false

Місцеві вибори 2020: правила голосування

Місцеві вибори в Україні заплановані на 25 жовтня. Українці обиратимуть депутатів районних рад та сільських, селищних та міських голів.​

У населених пунктах з менш ніж 75 тисяч виборців місцевого голову обиратимуть методом простої більшості. А ось у містах з понад 75 тисяч виборців вибори мерів можуть проходити в два тури.

Другий тур місцевих виборів проводитимуть у разі, якщо жоден з кандидатів не набрав абсолютної більшості голосів у першому турі (50% +1 голос). У ньому візьмуть участь два кандидати, які набрали найбільшу кількість голосів у першому турі.

У виборах міських, сільських, селищних голів зможуть брати участь і самовисуванці, і кандидати від партій. Висунення кандидатів проходило з 15-го по 24 вересня.

Більшість виборців цієї осені отримають по чотири бюлетені, для обрання: голови населеного пункту — мера, селищного/сільського голову; депутатів міської/сільської/селищної ради; представників до районної ради; депутатів обласної ради.

Жителям Києва видадуть по два бюлетені - зі списком кандидатів у мери та міську раду.

viber
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Реклама
Популярное
Найсмачніший і швидкий пиріг з лаваша: готувати всього 15 хвилинНайсмачніший і швидкий пиріг з лаваша: готувати всього 15 хвилин Наймодніші чоботи зима 2021 2022, в яких захочеться крокувати хоч на край світуНаймодніші чоботи зима 2021 2022, в яких захочеться крокувати хоч на край світу Переведення годинників на зимовий час 2021 в Україні: дата, чим шкідливийПереведення годинників на зимовий час 2021 в Україні: дата, чим шкідливий Найсмачніший десерт за 5 хвилин: ароматні груші в тістіНайсмачніший десерт за 5 хвилин: ароматні груші в тісті Чому важливо зупинити "шкарпетизацію" Дня захисника УкраїниЧому важливо зупинити "шкарпетизацію" Дня захисника України

Последние новости

Реклама
Реклама
Реклама
Мы используем cookies
Принять