Денис Шмигаль

4 березня 2020, 18:20оновлено 2 серпня 2020, 17:12
6812
Главред склав коротку біографію Дениса Шмигаля, якого називають імовірним наступником Олексія Гончарука на посаді прем'єр-міністра
Шмигаль
Денис Шмигаль / УНІАН

Шмигаль Денис Анатолійович

Дата і місце народження: 15 жовтня 1975, Львів, УРСР.

Освіта: вища - 1997 рік, інженер-економіст, менеджмент у виробничій сфері (машинобудування), Державний університет "Львівська політехніка". Має ступінь кандидата економічних наук, отриману в 2003 році. Проходив стажування у Федеративній Республіці Німеччина за програмою підготовки менеджерів, яка проводилася Міністерством економіки та енергетики держави.

Сімейний стан: дружина Катерина, доньки – Анна та Софія.

відео дня

Біографія Дениса Шмигаля

Ще будучи студентом Денис Шмигаль працював менеджером у фірмі О'кей і бухгалтером у відділі неторгових операцій АК Электронбанк.

На початку нульових працював на різних керівних посадах у львівських фірмах і підприємствах.

У 2009-му Шмигаль пішов на держслужбу і став головною Департаменту економіки, інвестицій, промисловості і торгівлі Львівською облдержадміністрації. У 2011-му став керувати ГО Інститут регіонального розвитку.

Пізніше він займав посади начальника головного управління економіки та промислової політики та директора департаменту економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Львівської ОДА.

Потім Шмигаль перейшов на роботу у Львівське обласне управління Державної фіскальної служби - на посаду заступника керівника.

Однак через деякий час звільнився і став віце-президентом / генеральним директором компанії " Львівхолод (а також мережі магазинів Рукавичка.

У січні 2018-го Шмигаль став керувати Бурштинською теплоелектростанцією – найбільшим на Прикарпатті підприємстві, що виробляє електроенергію.

Денис Шмигаль - політик

Шмигаль на дострокових виборах у Раду в 2014-му став кандидатом-самовисуванцем по одномандатному виборчому округу №121 (Львівська область). Але отримав лише 188 голосів виборців.

У 2015 році він на місцевих виборах балотувався до Львівської облради від партії Народний контроль, але знову не досяг успіху.

1 серпня 2019 року президент Володимир Зеленський призначив Дениса Шмигаля на посаду голови Івано-Франківської ОДА. На цій посаді він пропрацював півроку.

4 лютого 2020-го депутати Верховної Ради проголосували за звільнення з посади міністра розвитку громад і територій Олени Бабак і підтримали призначення на цей пост Шмигаля (з наданням йому повноважень віце-прем'єра).

В кінці лютого 2020 року в ЗМІ почала поширюватися інформація про те, що в Офісі президента розглядають кандидатуру Дениса Шмигаля - на посаду прем'єр-міністра (у разі, якщо Рада 4 березня проголосує за відставку нинішнього глави Кабміну Олексія Гончарука).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти