
Сьогодні в столиці Білорусі знову було неспокійно - під час проведення "жіночого" маршу були затримані як мінімум 9 дівчат, які йшли під біло-червоно-білими парасолями.
За інформацією правозахисної організації Вясна, "жіночий" марш завершився в Мінську о 14: 00. Колона дівчат з біло-червоно-білими прапорами і парасолями пройшлися до площі Симона Болівара. В акції взяли участь близько 200 осіб. Дівчата йшли колоною і скандували "Страйк" та "Один за всіх - і всі за одного".
Силовики затримували тих, хто перебував поза колоною. Як мінімум чотирьох учасниць маршу затримали поблизу площі Перемоги.
Події в Білорусі
- 13 жовтня лідер опозиції Білорусі Світлана Тихановська оголосила ультиматум режимові Лукашенка. Якщо президент Лукашенко до 25 жовтня не подасть у відставку і не випустить політичних в'язнів, у країні розпочнеться тотальний страйк
- За словами учасника Координаційної ради Білорусі Павла Латушка, опозиція готує акції, які серйозно здивують владу і поставлять під сумнів існування режиму Олександра Лукашенка.
- Світлана Тихановська закликала співробітників силових структур перейти на бік народу. Вона запевнила, що відповідальність за дії режиму Лукашенка загрожує тільки тим особам, які причетні до розгонів масових протестів.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред