"Влаштував істерію": експерт назвав причини різкої зміни риторики Путіна

За словами політолога, президент Росії дуже боїться низького рейтингу.

Путін
Політолог розповів про падіння рейтингу Путіна / Reuters

Новини Росії - лідер Росії Володимир Путін не зміг домогтися обнулення президентського терміну і наразі змушений терміново змінювати свій курс через різке падіння рейтингу.

Про це повідомив в інтерв'ю Обозревателю відомий політичний експерт Дмитро Орєшкін і запевнив, що сам Путін влаштував "істерію з перестановкою Конституції".

"Обнуління мало відбутися пафосно, за бурхливих оплесків робітників, всенародному голосуванні, щоб продемонструвати 75-відсоткову підтримку його ініціатив і відповідно його подальше перебування при владі на, як мінімум, два найближчих терміни. Цього не сталося, і тепер він по-радянськи змінює свою риторику – в тому сенсі, що радянські газети треба читати між рядків", – прокоментував він.

Також політолог заявив, що ЗМІ вже пишуть про загальнонародне голосування, яке нібито відтермінували, хоча ще місяць тому це була проблемою номер один в РФ.

читайте такожКоронавірус зупинений: у Путіна приголомшили заявою

"Було зрозуміло, що так чи інакше це голосування пройде на користь Путіна, але хотіли зробити, щоб воно пройшло не просто на користь Путіна, а стовідсотково на його користь", – додав він.

Орєшкін вказав на те, що ситуація радикально змінилася, в тому числі через пандемію, в результаті чого призначений на 22 квітня всенародний референдум довелося перенести.

"Зараз ми бачимо, як рейтинг підтримки Путіна падає - не те, щоб катастрофічно, і не те, щоб дуже швидко, але стійко і під гірку, і немає ніяких підстав сподіватися, що він підніметься", – підкреслив Орєшкін.

Раніше російський політолог Дмитро Орєшкін заявляв, що найближчим часом розпад РФ малоймовірний, а в перспективі найближчого покоління, тобто 25 років — майже неминучий.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти