"Слухай, пішов геть!": Соловйов остаточно вигнав українського політолога зі студії

Спікери обговорювали мітинг у Владикавказі.

В'ячеслав Ковтун
В'ячеслава Ковтуна вигнали зі студії на росТБ / Скріншот

Одіозний російський телеведучий Володимир Соловйов остаточно вигнав зі студії під час своєї програми на каналі Росія 1 українського політолога В'ячеслава Ковтуна.

Скандал стався під час обговорення несанкціонованого мітингу у Владикавказі. Відео опубліковане на YouTube.

Ковтун стверджував, що Росгвардия ховалася від учасників акції. Однак Соловйов нервово заперечив, що російські силовики все робили правильно, і підтримували правопорядок. Телеведучий стверджував, що учасники мітингу порушили карантин в Росії, і могли спровокувати спалах коронавіруса. Український експерт почав сперечатися.

"Слухай, пішов геть. Додому в Київ. Приберіть його звідси. Це вже остаточно — додому. (...) Я один раз дав слабину і пустив його назад, був неправий, — пошкодував. Не треба було жалкувати. Все, ось просто все: ігри закінчилися", —заявив Соловйов.

Телеведучий додав, що не хоче чути слова підтримки на адресу "абсолютно нещасних, опинившихся в біді [людей], які вийшли, щоб заразитися, а потім будуть вмирати".

Як відомо, у Владикавказі росіяни вийшли на мітинг із вимогами скасувати режим загальної самоізоляції і допомогти громадянам, постраждалим фінансово у зв'язку з карантином в Росії.

Нагадаємо, Ковтуна вже виганяли раніше з ефіру на росТБ під час політичного ток-шоу Хто проти?

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти