На військовому заводі у Словаччині вибухнула зброя, яка була призначена для України

25 лютого 2025, 17:45оновлено 25 лютого, 18:18
419
Міністр оборони Словаччини зазначив можливі причини трагедії.
На військовому заводі у Словаччині вибухнула зброя, яка була призначена для України
У Словаччині вибухнула гаубиця Zuzana 2 / колаж: Главред, фото: Вікіпедія, скріншот: відео

Головне із матеріалу:

  • На військовому випробувальному заводі пролунав вибух
  • Нові зразки гаубиці Zuzana 2 призначались для України

На військовому та технічному випробувальному заводі в Загорі під час випробувальних стрільб стався вибух на одному з нових зразків гаубиці Zuzana 2, яку Словаччина виготовляє для України.

Як повідомляє видання Denník N, що гаубицю тестували перед її остаточним передаванням замовникові. Міністр оборони Роберт Калінак також підтвердив факт вибуху на своїй сторінці у Facebook.

відео дня

Причина інциденту, за словами Калінака, наразі не встановлена і її розслідує поліція. Міністр оборони зазначив можливі причини трагедії: збої в порохових зарядах, збої в боєприпасах або ж у самій системі озброєння.

Також було підтверджено, що двоє техніків дістали поранення. Обидва притомні, контактують і перебувають у стабільному стані. Легше поранений перебуває в лікарні Бори, а чоловік з тяжчими травмами - в лікарні на Крамарах.

Військова допомога - останні новини

Нагадаємо, як раніше повідомляв Главред, що Україні передадуть новітні САУ RCH 155. Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус повідомив, що колісні гаубиці прибудуть якомога швидше, тому що це справді дуже ефективна і дуже мобільна зброя.

Міністр оборони України Рустем Умеров повідомив, що Україні передадуть нову партію винищувачів F-16. Він повідомив, що Україна очікує передачу чергової партії літаків у 2025 році, продовжується навчання пілотів, інженерного та технічного складу. Нідерланди відіграють ключову роль.

У Польщі розповіли план, як допомогти Україні та зміцнити безпеку Європи. Прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск представив три кроки для зміцнення безпеки України та Європи - деталі у матеріалі Главреду.

Більше цікавих новин:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Новини партнерів
Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти