Безпечно, гостинно і дуже красиво: Батумі чекає іноземних туристів вже з липня

З 1 липня 2020 року Батумі та Аджарія стануть одними з перших, де українські туристи зможуть відпочити на морі, в горах, національних парках, а також скористатися безліччю інших напрямків туризму, представлених в регіоні.

Грузинський Батумі готується приймати туристів
Грузинський Батумі готується приймати туристів / Фото Depositphotos

З 1 липня 2020 року Грузія, однією з перших країн у світі, відкриє свої кордони для міжнародного туризму. Вже зараз уряд Грузії активно працює над створенням безпечних коридорів та впроваджує рекомендації охорони здоров'я в приватному секторі, щоб максимально запобігти поширення вірусу.

"Можна сміливо сказати, що Грузії вдалося придушити поширення вірусу, зробивши своєчасні карантинні заходи: всы громадяни, що прибували, проходили двотижневий обов'язковий карантин під наглядом лікарів, із забезпеченням триразового харчування. Така практика запобігла поширення вірусу і не зупинила індустрію туризму (готелі, транспорт, харчування)", - повідомили УНІАН.Туризм в прес-службі Департаменту туризму і курортів Аджарії.

При цьому уряд Грузії розробив антикризовий план для підтримки туристичного сектору, який включає в себе відстрочку та припинення податків, а також фінансову допомогу з банківськими кредитами та субсидування відсотків. Ці заходи дозволили Грузії раніше за всіх відкрити туристичні напрямки, створити зелені зони і дати можливість людям безпечно відпочивати.

Батумі та Аджарія стануть одними з перших, де українські туристи зможуть відпочити на морі, в горах, національних парках, а також скористатися безліччю інших напрямків туризму, представлених в регіоні.

"Що згадується в першу чергу, коли заходить мова про приморський регіон? Зрозуміло, морські курорти з гарною інфраструктурою і невичерпними можливостями відпочинку і розваги. Морське узбережжя Аджарії представляє собою саме такий курорт – субтропічний клімат, берегова лінія протяжністю 21 км, температура води в літній сезон від 21 до 29 градусів, сприятлива обстановка і самобутня незаймана природа. Крім приємного відпочинку, в Батумі ви можете зайнятися сонячною терапією і лікувальними морськими купаннями. Місто потопає в ароматах моря, акацій, магнолій і безлічі інших квітів, і навіть в найхолоднішу пору року – в січні, температура тут не опускається нижче +7-10 градусів", - розповідають в місцевому департаменті туризму.

Крім того, в Аджарії є чотири охоронювані території з упорядкованими велодоріжками і туристичними пішими маршрутами, а також місцями для пікніків і кемпінгу, водоспади, озера і річки, заповідники з ендемічними і реліктовими видами флори, гори, що підносяться до небес, і блакитне море з його унікальним світом, є справжнім раєм для любителів цього виду туризму.

"Саме час насолодитися новим і безпечним пунктом призначення, познайомитися з унікальною культурою і смаками. Батумі з оновленою енергією чекає туристів зі всього світу. Проведіть своє літо без COVID в Батумі, в Грузії", - підсумовують в аджарському департаменті туризму.

Додамо, що оскільки між Грузією і Україною діє безвізовий режим на власних умовах, без прив'язки до Євросоюзу, цілком ймовірно, що українці зможуть потрапити в Грузію набагато швидше, ніж до багатьох інших популярнихі серед наших туристів країн.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти