У Росії мають намір відмовитися від проведення параду Перемоги 9 травня - ЗМІ

Офіційно оголосити про рішення планують у найближчі дні.

Парад Перемоги у Москві
У Путіна вирішили відмовитися від параду на 9 травня / Reuters

У Кремлі прийняли рішення відмовитися від проведення урочистого параду Перемоги 9 травня через пандемію коронавіруса і перенести святкування на більш пізні дати.

Як повідомляє РБК з посиланням на власні джерела, оголосити про рішення мають намір протягом тижня.

Уточнюється, що про перенесення свята повідомить президент Росії Володимир Путін в офіційному зверненні. Ініціативу проявили три організації, які об'єднують ветеранів війни, їх представники звернулися до глави держави.

читайте такожКернес запропонував відсвяткувати День перемоги з фотографіями на балконі"Дата проведення заходу буде залежати в першу чергу від епідеміологічної ситуації. В якості варіантів можна розглядати 24 червня — в цей день у 1945 році пройшов парад Перемоги на Червоній площі — або 3 вересня, день закінчення Другої світової війни", — пояснили джерела.

Прес-секретар російського лідера Дмитро Пєсков заявив, що Путін обов'язково розгляне пропозицію.

У Міноборони РФ підкреслили, що з датою ще не визначилися, вона буде залежати від розвитку ситуації з пандемією коронавіруса.

"Поки всі тихо сподіваються, що парад вдасться провести в червні", — додає джерело.

Як раніше повідомляли іноземні ЗМІ, Міністерство оборони РФ наполягає на проведенні параду Перемоги, незважаючи на прогресуючу в країні епідемію коронавіруса і стрімке збільшення кількості росіян, що заразилися.

Нагадаємо, депутати Держдуми РФ схвалили законопроект, в якому позначена нова пам'ятна дата – 3 вересня 1945 року, як день закінчення Другої світової війни.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти