"Винні печеніги": рунет вибухнув після звернення Путіна до народу

Російський лідер підкреслив, що перемогли кочівників, тому з легкістю впораються і з коронавірусом.

Путін заявою про печенігів повеселив народ / Фото: Reuters
Путін заявою про печенігів повеселив народ / Фото: Reuters

Президент Росії Володимир Путін в черговому зверненні до народу в зв'язку з епідемією коронавsруса в країні пообіцяв, що країна неодмінно переможе прогресуюче захворювання і порівняв Covid-19 p навалою печенігів і половців.

"Наша країна неодноразово проходила через серйозні випробування: і печеніги її терзали, і половці, - з усім впоралася Росія. Переможемо і цю заразу Коронавірусну. Разом ми все подолаємо," - сказав президент у своїй промові 8 квітня.

Згадка кочових племен і порівняння їх з пандемією спровокувала вибух жартів і сарказму в російському сегменті соцмереж. Одні росіяни вимагали урочисто відсвяткувати перемогу над печенігами, а інші пройшлися по всіляких історичних епізодах історії РФ.

"Дізналася про нове звернення Путіна завдяки тому, що стрічку несподівано захопили печеніги", - пише в Twitter Альфіна самоізоляція.

"Приліг поспати, а Росія оголосила війну печенігам", - пише Печенежная фурфура.

"Останній раз печеніги були в трендах твіттера аж в 11-м столітті", - написали користувачі.

"Природа під час пандемії очистилася настільки, що в Росію повернулися печеніги", - жартує стендап комік Боб Фарбер.

"А коли у нас День Перемоги над печенігами? Чи буде парад?" - задається питанням користувач "історик-алкоголік".

"Цікаво, скільки залишилося чекати перш ніж Єдина Росія запропонує виділити 15 мільярдів на святкування чергової річниці перемоги над печенігами?", - запитує опозиціонер Олексій Навальний.

"Щоб перемогти коронавірус, потрібно 9 травня провести парад перемоги над печенігами!" - іронізує блогер Сталінгулаг.

"Печенігів і половців відкопав, мабуть, щоб нікого з нинішніх не образити", - припускає журналістка Ольга Бичкова.

"Думаю, що при нафті за 70 $ цей екскурс в історію міг збагатитися згадкою про монголів, німців, французів, поляків і шведів. Але при нафті за 30 $ згадують тих, хто вже не може образитися", - зауважує популярний аккаунт "Єхидні твіти".

"Тобто він дочитав підручники історії вже до печенігів, посол Польщі може видихати поки, Константинополь напоготові", - жартує Антон Бесєдін.

"Ось ви все ірже, а печеніги і половці завадили Овєчкіну забити 800 голів", - заявляє в Твіттері спортивний журналіст Олексій Шевченко.

"Виявляється печеніги перекладають плитку по 100 раз, крадуть з бюджету, купують дорогі будинки на Рубльовці і влаштовують дітей на жирні посади всюди", - іронічно дивується один з користувачів.

"Деякі проблеми, які ми зараз спостерігаємо в забезпеченні лікарень, - це найважчі наслідки війни Ігоря Святославича з половцями", - пише Іван Давидов.

"Все встало на свої місця. У всіх бідах винна Велика вітчизняна, лихі 90-ті, печеніги і половці", - підсумовує один з користувачів.

Традиційно в соцмережах почали з'являтися різноманітні жартівливі меми на тему Путіна і печенігів з половцями.

Як раніше повідомляли іноземні ЗМІ, довгий час в Кремлі сподівалися обійтися без карантину, але були змушені закрити кордони, ввести обов'язковий карантин для прибулих з-за кордону і змусити росіян сидіти по домівках. Це стало серйозним ударом по економіці Росії.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти