Став відомий результат тестування Меркель на Covid-19

Німецький лідер рада, що громадяни стурбовані станом її здоров'я.

Ангела Меркель
Ангела Меркель не хвора на коронавірус / Reuters

Канцлер Німеччини Ангела Меркель пройшла тестування на коронавірус, попередні результати якого показали негативний результат.

Як пише Der Spiegel, представник канцлера Німеччини Ангели Меркель розповів про стан здоров'я політика.

"Канцлер відчуває себе добре ... Вона повністю виконує свою роботу", - запевнив Штеффен Зайберт і зазначив, що з колегами Меркель зв'язується через Інтернет, тому продовжує керувати державою.

За словами представника Меркель, її тест на коронавірус показав негативний результат.

читайте такожУ Німеччині вперше в історії відмовилися вшановувати день закінчення Другої світової війни"Результат сьогоднішнього тесту негативний. Перший тест канцлера Меркель на новий вірус Covid-19 не виявив інфекції", - прокоментував Штеффен Зайберт.

Канцлер строго виконує всі рекомендації лікарів. Вона дуже радіє великій кількості побажань доброго здоров'я, які надходять на її адресу і вражена тим, як співвітчизники піклуються про її здоров'я. Меркель зараз карантину дотримується суворо і чекає на результати другого тесту.

Нагадаємо, Меркель вирішила відправитися під домашній карантин, коли дізналася, що лікар, який робив їй щеплення, захворів коронавірусом.

Як раніше повідомлялося, Меркель прийшла в місцевий супермаркет Hit Ullrich в Берліні без маски, печаток та інших захисних засобів, незважаючи на пандемію коронавіруса.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти