Смертоносний китайський вірус влаштував переполох ще в трьох країнах

Через уханський вірус в Казахстані оголосили режим надзвичайного стану. Вжили заходи Узбекистан і Естонія.

коронавірус
Через коронавірус в Казахстані ввели режим НС / Фото pixabay.com

Смертоносний китайський вірус COVID-19 змінив ритм життя громадян ще трьох країн.

15 березня, в неділю, в Узбекистані прийняли рішення щодо припинення авіа- та автодорожнього сполучення з зовнішнім світом.

Також стало відомо, що через три дні в країні будуть припинені і залізничні пасажирські перевезення.

Влада Узбекистану також дала вказівку підготувати евакуацію для своїх громадян, які перебувають за кордоном.

Варто зазначити, що такі заходи вжили у зв'язку з виявленням першого випадку коронавірусу в країні. Також з понеділка, 16 березня в Узбекистані будуть закриті всі освітні установи, передає Супутник Узбекистан.

Що відбувається в Казахстані

Через уханський вірус в Казахстані оголосили режим надзвичайного стану. Він буде діяти з 08:00 16 березня до 07:00 15 квітня.

Режим НС вводиться в країні у зв'язку з оголошенням Всесвітньою організацією охорони здоров'я нового коронавірусу Covid-19 пандемією, повідомляє KTK.

Зокрема, в Казахстані починаючи з понеділка будуть встановлені обмеження на в'їзд, а також на виїзд усіма видами транспорту, за винятком персоналу дипломатичної служби та іноземних держав. Крім того, в країні запровадили карантин і обмежили функціонування великих об'єктів торгівлі.

Коронавірус в Естонії

В Естонії з понеділка, 16 березня, закриваються всі школи, а на кордоні відновлюється прикордонний контроль.

В'їзд до Естонії дозволятимуть громадянам країни, людям з правом на проживання, іноземцям, які мають рідних в Естонії. Виїхати з країни можуть всі без винятків.

Громадяни, які в'їжджають, будуть розміщені на двотижневу ізоляцію. В уряді зазначили, що іноземці можуть використовувати Естонію для переміщення у свою країну, якщо вони не мають симптомів COVID-19, передає ТСН.

читайте такожПотужний удар по коронавирусу: в Індії знайшли "протиотруту" - відеоНагадаємо, раніше повідомлялося, з восьмої ранку суботи, 14 березня, Туреччина закрила кордони для громадян дев'яти європейський країн. Заборона на в'їзд на всіх прикордонних контрольно-пропускних пунктах діятиме до 17 квітня.

Зокрема, перетнути турецький кордон не зможуть громадяни Німеччини, Іспанії, Франції, Австрії, Норвегії, Данії, Швеції, Бельгії та Нідерландів. Крім того, заборона на в'їзд в країну буде поширюватися і на іноземців, які протягом останніх 14 днів відвідували вищеназвані країни.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти