"Наш сучий син": економіст сказав, кому Путін вигідний на посаді президента

Інвесторам краще, щоб у Росії Путін якомога довше лишався при владі, сказав експерт.

Економіст вважає, що Володимир Путін на посаді президента вигідний інвесторам – Путін новини
Володимир Путін на посаді президента вигідний інвесторам, вважає економіст / Reuters

Російський економіст Сергій Алексашенко вважає, що у збереженні Володимира Путіна на посту президента Російської Федерації зацікавлені інвестори.

Інвесторам краще, щоб Путін якомога довше лишався при владі, бо якщо у РФ станеться переворот, для них це буде серйозним шоком, розповів експерт у інтерв'ю Obozrevatel.

Співрозмовник підкреслив, що продовження повноважень чинного президента для інвесторів – позитивний фактор.

"...інвестори скоріше зацікавлені у збереженні Путіна на його місці. Знаєте: він сучий син, але він наш сучий син. Їм краще, щоб Путін якомога довше залишався при владі...", – заявив Алексашенко.

За його словами, інвестори дуже добре розуміють, що у Росії під час зміни авторитарного лідера буде дуже серйозна турбулентність в економіці, і вона відчутно вплине на інвестиційний клімат, змінить розклад сил.

Раніше депутат від Єдиної Росії Валентина Терешкова запропонувала внести у законопроект про внесення змін до конституції РФ поправку, яка дозволить Володимиру Путіну знову стати президентом.

Держдума Росії підтримала проект закону, потім його схвалила Рада Федерації та підписав Путін. Законопроект повинен розглянути Конституційний суд, а після розгляду може бути організоване загальноросійське голосування.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти