Все одно приречена: в Італії сім'ю на добу закрили в хаті з коронавіпусним трупом

Лікарі не приїхали навіть оглянути померлу і відмовилися забирати тіло

Епідемія коронавіруса в Італії
Епідемія коронавіруса в Італії / Reuters

Італійський актор Лука Францез, який проживає в Неаполі, провів добу з померлою від китайського коронавіруса сестрою. За його словами, лікарі не приїхали навіть оглянути померлу і відмовилися забирати тіло

У своєму відеозверненні у facebook актор розповів, що у його 47-річної сестри, яка страждала на епілепсію, проявилися симптомами захворювання, що викликається коронавірусом нового виду. У свою чергу, лікарі відмовилися виїхати за викликом, заявивши, що жінка все одно приречена.

Рідні намагалися врятувати жінку, але масаж серця і штучне дихання не допомогли. Але медики відмовилися забирати труп, а тільки взяли проби на аналіз, який і підтвердив COVID-19.

Так, актор, його літні батьки і ще одна сестра з чоловіком і дітьми змушені були перебувати в будинку з померлою. Після публікації відео в Мережі вибухнув скандал, після якого приїхала бригада медиків в захисному одязі та відвезла тіло.

Як раніше повідомляв Главред, влада Італії штрафують за необґрунтований і непідтверджений документами перетин регіонів італійцям, а в тюрмах починаються бунти.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти