Експерт пояснив, чому Путін не може серйозно загрожувати Україні

28 лютого 2020, 00:51
Аналітик вважає, що у російського лідера немає для масштабної операції достатніх ресурсів.
Путін
Путін не готовий воювати / Reuters

Російський політолог Дмитро Орєшкін висловив думку, що президент Росії Володимир Путін готовий зараз вести діалог щодо повернення до складу України самопроголошених республік "ЛДНР", проте питання Криму для нього давно закрите.

"Крим – це виключено (Путін не готовий до компромісу з Криму, — ред.). Інакше навіщо все це треба було затівати? Путін хоче залишитися в пам'яті як збирач російських земель. Ось він зібрав всілякі клаптики, типу Південної Осетії, Абхазії, Криму. Крим – питання не обговорюється, з точки зору Путіна", - цитує Орєшкіна InfoResist.

За словами політолога, глава Кремля готовий проявити гнучкість у питанні окупованих територій Донбасу.

"А ось Донбас можна обговорювати нескінченно і безрезультатно. Війська звідти Путін вивести не може, не хоче і навряд чи це зробить. Але поговорити про виведення може, узгодити якісь дорожні карти може, а потім покласти відповідальність за невиконання на Зеленського або на українську сторону теж може", – відзначає експерт.

Орєшкін вважає, що Путін здатен поступатися, оскільки не готовий до повномасштабної війни через відсутність ресурсів.

"Він знає, що якщо зараз почне якусь чергову фазу гарячої війни, то до цього готові в Україні, до цього готовий Захід, це вже не буде несподіванкою. Путін вже не може серйозно загрожувати Україні. Тобто ніяка велика військова операція зараз немислима, тому що негайно Захід відреагує наданням летальних видів зброї і так далі. Путін навіть боїться зараз на Білорусь наїхати. Знову ж таки, тому що до цього готові", – заявив політолог.

Нагадаємо, російський політолог і публіцист Леонід Радзіховський вважає, що РФ після відставки президента Володимира Путіна не розвалиться і залишиться такою ж самою країною.

Раніше російський політолог Дмитро Орєшкін говорив, що поки Володимир Путін перебуває при владі в РФ, він не поверне Крим, оскільки такий крок став би катастрофою всієї його діяльності. Експерт вважає, що президент може пишатися лише захопленням півострова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти