"України немає – є розлад умів": укрооптиміст Сурков пройшовся по "хохлах"

26 лютого 2020, 10:51
348
Сурков упевнений, що Росії й далі "доведеться брати участь" в життя і долю своєї країни-сусідки.
України немає – є розлад умів - укрооптимист Сурков пройшовся по хохлам
"України немає – є розлад умів": укрооптимист Сурков пройшовся по "хохлам" / facebook.com/Владислав Сурков

Владислав Сурков, цього місяця звільнений з посади помічника президента РФ Володимира Путіна, заявив, що України немає – а є лише "специфічний розлад умів", який він обізвав українством.

"України немає. Є українство. Тобто специфічний розлад розуму. Дивним чином доведений до крайніх ступенів захоплення етнографією. Таке криваве краєзнавство. Сумбур замість держави. Борщ, Бандера, бандура є. А нації немає. Брошура "Самостійна Україна" є, а України немає. Питання тільки в тому, України вже немає або поки ще немає?" – висловився Сурков в інтерв'ю виданню Актуальні коментарі.

читайте такожВтричі біднішим: Україна програла Росії "економічну битву"При цьому російський чиновник запевнив, що є укрооптимістом. І пообіцяв, що Росії і далі "доведеться брати участь" в життя і долю своєї країни-сусідки.

"Тобто вважаю, що України немає поки що. Але з часом вона все ж таки буде. Хохли – хлопці вперті, вони зроблять. Однак яка саме це буде Україна, в яких межах вона буде існувати і навіть, може бути, скільки буде Україн — питання відкриті. І у вирішенні цих питань Росії так чи інакше доведеться брати участь", – пригрозив Сурков.

Раніше Сурков пофантазував про Донбас і Україну. Він стверджує, що тимчасово окуповані райони Донбасу ніколи не повернуться під контроль Києва.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти