Люди стурбовані, туристи виїжджають: як зустріли у Франції евакуйованих із Уханя

Думка місцевих жителів з приводу ймовірної небезпеки розділилася.
Люди стурбовані, туристи виїжджають: як зустріли у Франції евакуйованих із Уханя
Громадяни Франції повернулися додому з Уханя / Фото: FranceTélévisions

Влада Франції 21 лютого евакуювала громадян своєї країни з охопленого китайським коронавірусом Уханя.

Як повідомляє France Info, рейс із Китаю сьогодні прибув в аеропорт імені Шарля де Голля в Парижі.

Літак привіз у французьку столицю 28 громадян Франції, а також 36 громадян інших країн Європейського Союзу. На період двотижневого карантину у Франції залишаться виключно громадяни цієї країни, а іноземці будуть транспортовані до своїх держав.

Для евакуйованих вже підготували номери у котеджному містечку Normandy Garden, розташованому в селищі Бранвиль. Котеджі, в яких будуть проживати пасажири спецрейса з Уханя, завчасно обнесли високим металевим парканом.

За словами представників влади, людей вирішили поселити саме в цьому курортному містечку, оскільки поблизу знаходяться декілька аеропортів, а також госпіталь, схвалений інфекційної службою.

Однак приїзд людей із Китаю налякав туристів, тому вони масово почали залишати курортне містечко. Більшість із них приїхала в Бранвиль на період канікул.

"Ми отримали повідомлення від готелю з проханням підійти на ресепшен. І там нам пояснили ситуацію з приводу коронавіруса. У мене діти, я не хочу ризикувати", – розповів турист, який залишив селище.

Велика частина місцевих жителів підтримала намір влади розмістити у місті евакуйованих із Китаю. Однак є французи, які висловилися категорично проти і не приховують свого занепокоєння.

"Я не дуже задоволений, я б волів, щоб вони поїхали в інше місце, тим більше, що зараз багато відпочиваючих", – зазначив місцевий житель.

Нагадаємо, напередодні в Нових Санжарах місцеві жителі активно протестували проти прибуття в Медичний центр МВС, розташований у їх населеному пункті, евакуйованих з охопленого коронавірусом Китаю громадян України та іноземців. Протести ознаменувалися сутичками з поліцією і жбурлянням каміння в автобуси.

Пізніше Олександра Волкова, одна з евакуйованих, показала користувачам Мережі отриманий номер. Дівчина розповіла, що душ "б'ється струмом", а вхідні двері закрити в кімнаті неможливо, оскільки замок зламаний.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти