"Крим не віддамо": у Раді федерації РФ влаштували істерику після слів Зеленського

У Раді федерації повторили мантру про "референдум" в Криму в 2014 році.

Зеленский
У РФ сполошилися після заяви Володимира Зеленського / Reuters

Член комітету Ради федерації РФ з міжнародних справ Сергій Цеков, наділений повноваженнями нелегітимною "держрадою" анексованого Криму, прокоментував заяву президента Володимира Зеленського про необхідність проведення українських виборів на окупованому Донбасі і в аннексованому Криму.

"Я думаю, що він розуміє, що Росія ні за яких умов не віддасть Крим, це абсолютно виключено. Треба розуміти настрій кримчан, думаю, що 90% кримчан ні на яких умовах не захочуть в Україну. Ми пам'ятаємо ставлення України до нас, нас вважали регіоном, що не цілком входить в Україну", — сказав він пыд час бесіди з РБК.

У свою чергу перший заступник голови комітету Ради федерації з міжнародних справ Володимир Джабаров також повторив мантру про "референдум" в Криму в 2014 році.

"Росія не відбирала Крим, кримчани самі прийняли це рішення. Населення Криму, більше 90% прийняли рішення залишити Україну в повній відповідності зі своєю конституцією, на той момент це була конституція Автономної республіки Крим у складі України, і увійти до складу Росії", — сказав Джабаров.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти