"Обходяться нам дорожче, ніж росіянам": Макрон вказав на марність санкцій проти РФ

Французький лідер підкреслив, що не наполягає на скасуванні обмежень.

Макрон
Макрон вважає, що Європа страждає від санкцій більше, ніж Росія / Reuters

Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що санкції проти Росії не призвели до видимих змін, проте Європі обходяться дуже дорого.

Під час доповіді на Мюнхенській конференції з безпеки Макрон зазначив, що не виступає за скасування санкцій, але констатує їх непотрібність.

"У нас множаться заморожені конфлікти, недовіра, санкції, які зовсім нічого в Росії не змінили. Я зовсім не пропоную їх зняти, я лише констатую... Наші санкції і контрсанкції обходяться нам, європейцям, дуже дорого, чи не дорожче, ніж росіянам", — сказав Макрон.

Французький лідер закликав до побудови стратегічного діалогу з Москвою, який допоможе зміцнити безпеку європейського континенту. При цьому він зазначив, що Європа повинна по-своєму вибудовувати стосунки з Кремлем, а не дивитися на США.

"У нас інша географія, у нас інші уявлення про соціальну справедливість, культурні особливості, які необхідно захищати", — підкреслив Макрон.

Президент Франції наголосив, що політика щодо Росії не може бути "трансатлантичною", як у США, а повинна бути "європейською".

Як раніше повідомлялося, Макрон заявив про те, що Росія "захопила Україну", однак закликав не чекати вирішення заморожених конфліктів.

Нагадаємо, під час телефонної розмови президента України Володимира Зеленського з президентом Франції Еммануелем Макроном йшлося про телефонну розмову у форматі Україна-Франція-Німеччина.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти