Експерт з питань міжнародної політики та Близького Сходу Українського інституту майбутнього Ілія Куса вважає, що головні слабкі сторони зовнішньої політики президента Володимира Зеленського – недостатня зацікавленість і осмисленість, інертність, а також інтелектуальна та інструментальна бідність.
Український лідер схильний йти по доріжці попередників, а не пробувати щось нове, розповів експерт під час чату на Главреді.
За його словами, у зовнішній політиці нашої країни не сформульовані до кінця національні інтереси, а, відповідно, держава не здатна визначати пріоритети, бачити цілісну картинку світу та ставити стратегічні завдання.
Співрозмовник додав, що у зовнішній політиці Зеленського є і сильні сторони, зокрема, бажання президента експериментувати, його готовність запускати нові процеси, спадкоємність – усі старі зовнішньополітичні процеси так чи інакше було продовжено, зокрема, судові процеси проти РФ
читайте такожСпроба Зеленського встановити мир на Донбасі з тріском провалилася"...кілька тактичних спроб привнести щось нове (деескалація відносин з Польщею, активізація на турецькому напрямку, зрушення в енергетичному співробітництві з Білоруссю та обміну полоненими з РФ)", – експерт назвав сильні сторони зовнішньої політики глави держави.
Раніше політичний та економічний експерт Тарас Загородній говорив, що за рік президентства Володимир Зеленський не припустився явних помилок, а головний виклик та проблема для лідера держави – економіка та безробіття.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред