Трійця: як працюватимуть банки в Україні

4 червня 2020, 12:11оновлено 4 червня 2020, 20:11
Майбутнє православне свято Трійця вплине на графік роботи українських банків.
Банк
Трійця: як працюватимуть банки в Україні / УНІАН

У період державних вихідних (з причини православного свята Трійці), українці отримають триденний відпочинок ‒ з 6 по 8 червня 2020 року.

Національний банк України (НБУ) у зв'язку з такою ситуацією особливо пояснив, як працюватиме фінансова система України у даний період. Відповідне повідомлення опубліковане у четвер, 4 червня, представниками прес-служби фінансового регулятора.

Як розповіли в НБУ, банківська система буде функціонувати відповідно із загальним графіком святкових і вихідних днів в Україні. У випадку, якщо святковий день припадає на вихідний, то він переноситься на наступний день. Відповідно, 8 червня 2020 року, в найближчий понеділок, банки в Україні працювати не будуть.

відео дня
Трійця: як працюватимуть банки в Україні
Календар роботи банків / прес-служба НБУ

Нагадаємо, в кінці квітня 2020 року в Україні запрацював закон про фінансовий моніторинг, який спричинив за собою безліч змін в грошовому обороті. Зокрема, банківська система тепер жорстко контролює всі фінансові операції, які пов'язані з готівкою. Банки встановили ліміти на фінансові операції з готівкою, а термінали перестали приймати гроші без перевірки в сумі не більше 4999 гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.
Реклама

Последние новости

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти