Сусіди вже не встигли врятувати: на Херсонщині окупанти вбили вчительку французької мови

Жінка під час обстрілу встигла забігти до погреба. Але ворожий снаряд влучив прямо туди.

На Херсонщине погибла учительница французского языка
На Херсонщині окупанти вбили вчительку французької мови/ Facebook New Day UA, ua.depositphotos.com

У Херсонській області в селищі Нововоронцовка під час обстрілу російськими окупантами загинула вчителька французької мови місцевої школи Раїса Жовтоног.

59-річна жінка заховалася від обстрілу в підвал, проте ворожий снаряд знайшов її і там – він влучив просто у схованку вчительки. Її засипало. Місцеві мешканці одразу прибігли розбирати завали, проте врятувати жінку уже не вдалося. Це сталося 10 серпня, розповідає "Обозреватель".

У жінки залишилася доросла донька Олександра.

Педагог викладала французьку мову у Нововоронцовській школі №1 і була педагогом-організатором. Її колеги та учні тепло згадують вчительку.

Вміла прищепити любов до французької мови

"Вона була нашим класним керівником. Я пам'ятаю, що вона завжди була спокійною. Звичайно, могла прикрикнути на тих, хто сильно розійшовся. Але вона була доброю, чуйною", – розповідає випускник школи Євген.

За словами колишніх учнів, Раїса Петрівна вміла прищепити дітям любов до французької. Вона не змушувала завчати мову, а спонукала її полюбити і захотіти знати більше.

"Вона була для мене людиною, яка прищепила любов до цієї мови. Знаєте, є педагоги, які просто змушують заучувати слова, тексти іноземною мовою, в результаті учень самої мови не знає. А ось вона вміла піднести свій предмет так, що тобі хотілося все більше і більше знати, щоб читати французькі вірші, книги, пресу. Завдяки їй я вступила до вишу іноземних мов", – згадує її колишня учениця Вікторія.

Селище Нововоронцовка постійно перебуває під російськими обстрілами. Частина мешканців уже покинула населений пункт, проте багато хто не хоче виїжджати, адже тримають багато домашніх тварин і не знають, куди їх подіти.

Нагадаємо, на Донбасі під Бахмутом загинув 27-річний український військовий Дмитро Білоконь, який спеціально повернувся з Польщі, щоб захищати Україну. Він загинув у свій день народження.

Також раніше повідомлялося, що на війні проти російських окупантів загинув український льотчик Антон Листопад, визнаний одним з кращих пілотів ЗСУ.

Дивіться онлайн новини Херсона:

Читайте також:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти