Прикривав відхід і був покараний: ЗСУ ліквідували офіцера-окупанта з Білгородської області

Старлей Андрій Відмахов був уродженцем російської глибинки - села Чаплижне Губкінського району Бєлгородської області. І був ліквідований бійцями ВСУ.
Гармата, окупант
ЗСУ ліквідували офіцера-окупанта з Білгородської області / Колаж фото соцмережі та УНІАН

Бійці ЗСУ ліквідували чергового офіцера окупантів - якогось старшого лейтенанта Андрія Отмахова. Про це написав у своєму Telegram-каналі полковник ЗСУ та блогер Анатолій Штефан.

Пізніше в Twitter блогер Necro Mancer знайшов у соцмережах некролог окупанту. Виявилося, що Відмахов був уродженцем російської глибинки – села Чаплижне Губкінського району Бєлгородської області. І нібито старший лейтенант був убитий ЗСУ, коли прикривав відхід свого напарника-окупанта.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що на війні в Україні ліквідовано російського окупанта Роман Байбородін з Сиктивкара. Він був контрактником-командиром стрілецького відділення ЗС РФ.

Нагадаємо, російська 155-та гвардійська бригада морської піхоти втратила 63 військовослужбовців в ході дводенного штурму українських позицій на сході України 4 листопада або раніше. Це була одна з найбільших втрат в одиночній операції для невеликої російської морської піхоти з часів чеченських воєн 1990-х років.

Інші новини:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти