Прем'єр розповів, коли в Україну завезуть вакцину від COVID-19

Денис Шмигаль стверджує-Кабмін веде переговори щодо закупівлі "надійних і перевірених" американських вакцин.
Шмигаль
Денис Шмигаль / УНІАН

Український прем'єр Денис Шмигаль розповів про те, коли в Україну почне надходити перша партія вакцини від китайського коронавірусу COVID-19.

Про це Керівник Кабміну заявив в рамках засідання українського парламенту у вівторок, 17 листопада нинішнього року. "Очікуємо, що приблизно вісім мільйонів доз Україна зможе отримати вже в другому кварталі наступного року", - сказав прем'єр.

Правда, Шмигаль уточнив, що поки немає твердих домовленостей про надходження вакцини в Україну. Прем'єр заявив про те, що уряд веде переговори щодо закупівлі "надійних і перевірених" американських вакцин Pfizer і Moderna.

відео дня

читайте також"Завезти в Україну не можна": лікар пояснив, чому українцям не світить вакцина від COVID-19

Вакцина від коронавірусу - що було раніше:

  • Як заявив Угур Шахін, вакцина від коронавірусу може скоротити темпи передачі COVID-19 від людини до людини на 50%.
  • До того головний санітарний лікар і заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко розповів про перспективи отримання Україною вакцини від коронавірусу.
  • Як вважає інфекціоніст Вадим Арістов, завезти вакцину від коронавірусу в Україну фактично неможливо. Для препарату потрібне обладнання холодного зберігання - в акцина вимагає заморозки до -70 градусів, тоді як в нашій країні немає відповідних фризерів.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти