
Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської лаври Єпископ Авраамій зустрівся із Володимиром Зеленським.
Під час зустрічі обговорювали відновлення Успенського собору. Президент підтвердив готовність держави й надалі підтримувати Києво-Печерську лавру. У свою чергу, намісник наголосив, що молиться за Україну, побажавши досягнути державі справедливого та довгоочікуваного миру.
Єпископ Авраамій очолює Києво-Печерську Лавру з 2023 року. Він єдиний, хто після початку повномасштабного вторгнення перейшов до Православної Церкви України. За це владика зазнав публічного осуду й погроз з боку митрополита Павла і прихильників УПЦ (МП).
Єпископ Авраамій послідовно працює над поверненням святині до її головного призначення - бути монастирем і духовним центром України. Одним із пріоритетів стало подолання наслідків багаторічної комерціалізації святині представниками УПЦ (МП): зокрема, З ТЕРИТОРІЇ ПРИБРАНО ВСІ ТОРГОВЕЛЬНІ ТОЧКИ. Крім цього, владика виступає за безоплатний доступ до Верхньої і Нижньої Лаври та відкриття Ближніх і Дальніх печер для вірян, паломників і відвідувачів. Також з його ініціативи відкрито Недільну школу для дітей.
Серед важливих напрямків роботи єпископа Авраамія - підтримка українських військових. Він егулярно зустрічається із захисниками, передає гуманітарну допомогу та духовно підтримує. Після російських обстрілів владика відвідує постраждалі громади, допомагаючи людям гуманітарно й молитовно.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред
