Допомога для військових, шпиталів та шкіл: як меценат Олег Крот наближає перемогу України

24 квітня 2024, 18:44
86
Допомога для військових, шпиталів та шкіл: як меценат Олег Крот наближає перемогу України

Для дітей – канцтовари, для медиків – витратні матеріали, для військових – сучасна техніка. Меценат та благодійник Олег Крот спільно з іншими волонтерами продовжує допомагати армії та соціально-незахищеним верствам населення під час війни.

Спільними зусиллями з представниками БФ "Батальйон волонтер" Олег Крот регулярно передає необхідну допомогу на передову та гуманітарні вантажі для вразливих верств населення. Нещодавно благодійники передали планшети для бійців 77 танкової бригади. Про потреби воїнів Олег Крот дізнався із запиту, який надіслали українські захисники, і одразу спільно з іншими волонтерами знайшов необхідну техніку і передав на передову.

Захисники України потребують і сучасної техніки і новітньої зброї і транспорту, щоб протистояти ворогу і виконувати бойові завдання.

відео дня

Нещодавно меценат Олег Крот спільно з волонтерами з БФ "Батальйон волонтер" передав 3-й окремій танковій бригаді шини. А 4-та окрема танкова бригада отримала допомогу у вигляді запчастин та комплектуючих для техніки.

Волонтер та благодійник Олег Крот займається допомогою для фронту з перших днів війни і зробив цей напрямок пріоритетним у діяльності своєї ГО "Фундація течія". Але попри основні зусилля, спрямовані на потреби армії, Олег Крот опікується також медичними закладами, дітьми та особами, які постраждали від наслідків російської агресії.

Нещодавно благодійник передав допомогу у медичні заклади та шпиталі, які рятують життя військових. Лікарі, які надають невідкладну допомогу воїнам, постійно потребують витратних матеріалів - одноразових медичних халатів, капелюхів та бахіл. Ці вантажі Олег Крот та його побратими передали у шпиталі.

В Україні через агресію рф вже є покоління дітей війни. Якщо раніше під цю категорію підпадали ті, хто пережив Другу світову війну, то зараз це свідки сучасного збройного протистояння.

Так нещодавно благодійник разом із представниками БФ "Батальйон волонтер" передав 11 ящиків з маркерами та іншою канцелярією для дітей одразу кількох навчальних закладів на Волині. Благодійну допомогу отримали вихованці двох ліцеїв у Рожищі та діти з навчально-реабілітаційного центру Волинської обласної ради.

Щодня в Україні проводять збори на потреби армії чи на персональну допомогу для лікування чи протезування поранених військових. Фінансові можливості громадян зменшуються, але запити Сил оборони лише зростають. У ГО "Фундація течія" Олега Крота усвідомлюють важливість своєї благодійної місії та знають, що на кону стоять життя українських військових та перемога України у війні, тому знаходять можливості продовжувати свою справу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти