"Собаці не пощастило": Малюська безглуздо виправдав продаж тварин з аукціону

21 травня 2020, 12:09
175
Держвиконавці змушені відбирати тварин у їх власників, підкреслив глава Мін'юсту.
Малюська
Денис Малюська / УНІАН

Міністр юстиції Денис Малюська прокоментував повідомлення про те, що в Україні на торги виставили тварин, яких конфіскували при арешті майна боржників.

Він підкреслив, що держвиконавці змушені відбирати тварин у їх власників, виконуючи рішення судів. Однак, часто це йде на користь тваринам, яких забирають у недбайливих господарів.

У той же час міністр юстиції заявив про те, що собаці, яку виставили на продаж, просто "не пощастило з господарями і не пощастило з характером".

відео дня

"Щиро сподіваюся, що у нових господарів їй буде краще. Якщо нових нормальних господарів не з'явиться, викуплю цю собаку на аукціоні сам і віддам на перевиховання", — додав Малюська.

Глава Мін'юсту додав, що скоро на сайті системи електронних торгів арештованим майном з'явиться лот з трьома левами (Річчі, Вітольд, Багіра) і п'ятьма ведмедями (Балу, Маша, Ганна, Потап, Тимоша).

'Собаці не пощастило': Малюська безглуздо виправдав продаж тварин з аукціону

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні проходять аукціони з продажу собак, заарештованих державними виконавцями за борги господарів.

Зокрема, 22 травня на інтернет-платформі Мін'юсту має відбутися аукціон з продажу собаки Тори породи піт-бультер'єр 2015 року народження.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти