Що не можна давати в борг: 6 звичних, але небезпечних речей

Згідно забобонів, брати в борг або давати сіль не слід.

false
Чому не можна давати хліб у борг / pixabay

Вважається, що успішні люди живуть без боргів. Згідно з прикметами, віддаючи деякі речі в борг, можна легко позбутися удачі і грошей.

Дізнайтеся 6 предметів, які не можна позичати навіть родичам.

Хліб. Наші предки вірили, що хліб — основа добробуту сім'ї і продукт для почесних гостей. Є думка, що ділитися їм потрібно навіть з ворогом. Однак, за прикметами, якщо віддати останній шматок, то можна позбутися благополуччя.

Вважається також, що хліб не можна передавати через поріг або позичати його після заходу сонця.

Сіль. У народі вірять, що кристали солі мають магічні властивості – вони здатні накликати біди і втрати, тому не випадково сіль використовується в різних обрядах.

Реклама

Згідно забобонів, брати в борг або давати сіль не слід. Тільки безоплатно і з чистими помислами.

Ложка. Це найдавніший столовий прилад. Наші предки вважали, що кожна ложка в будинку символізує певного члена сім'ї і є недоторканною. Вона знає власника і тільки йому може принести благополуччя, достаток.

А ще вимиту ложку не витирали рушником. Існує повір'я, що вона повинна сама висохнути, інакше на прилад можна навести порчу.

Особистий одяг. Езотерики вірять, що кожна річ людини має свою енергетику. Якщо вона погана, то весь негатив повертається власнику.

Якщо ж річ передається родичам, то слід взяти за неї монету будь-якої гідності, тобто умовно купити.

Прикраса. Деякі вірять, що кільця, сережки є оберегами: захищають власника від поганої енергії і накопичують її.

Якщо віддати цього хранителя чужій людині, то можна втратити і щастя, і здоров'я.

До того ж за прикметами, весь негатив переходить на нового власника.

Віник. Згідно забобонів, віник очищає будинок і сім'ю від зла. Якщо його позичити, то значить залишити житло без захисту.

А ще вірять, що на віник можна навести порчу, тому не слід давати його в руки навіть гостям. Щоб щастя залишалося в будинку, підмітати в ньому повинні тільки господарі.

viber
Зараз ви переглядаєте новину «Що не можна давати в борг: 6 звичних, але небезпечних речей». Інші прикмети на всі випадки життя читайте в розділі «Прикмети». Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter. Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Реклама
Популярне
Найсмачніший і швидкий пиріг з лаваша: готувати всього 15 хвилинНайсмачніший і швидкий пиріг з лаваша: готувати всього 15 хвилин Гороскоп на жовтень 2021: роман на стороні, успіх у всьому або підступи недругівГороскоп на жовтень 2021: роман на стороні, успіх у всьому або підступи недругів Повернення бабиного літа: українців попередили про різке потепління і назвали терміниПовернення бабиного літа: українців попередили про різке потепління і назвали терміни Усього за добу в Гренландії розтануло 8,5 мільярда тонн льоду: кому загрожує велика водаУсього за добу в Гренландії розтануло 8,5 мільярда тонн льоду: кому загрожує велика вода Фінансовий гороскоп на тиждень 25-31 жовтня: грошові надходження, обман або режим економіїФінансовий гороскоп на тиждень 25-31 жовтня: грошові надходження, обман або режим економії

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти