StarsМода та красаГороскопРецептиПрикметиЗдоров'яПривітанняКіно та серіалиШоуЛайфхакиСонникСвята

Як швидко зібрати дрібні осколки скла із різних поверхонь: головні секрети

Як зібрати осколки скла з підлоги, салону автомобіля та як прибрати розбите захисне скло з дисплею смартфону - Главред шукав відповіді на ці питання.

бите скло
Як прибрати з підлоги бите скло / Фото Світ Вікон

Коли розбиваються скляні предмети, дрібні мікроскопічні осколки здатні розлітатися на кілька метрів.

Главред розбирався, як і чим можна прибрати частинки скла і не поранитися при цьому.

Як швидко прибрати розбите скло

Є безліч способів прибрати розбите скло з різних поверхонь. В першу чергу слід дуже акуратно зібрати всі великі фрагменти скла, потім змочити холодною водою листки газети та акуратно розстелити на підлозі. Виявляється, до мокрої газети відмінно прилипають навіть дуже дрібні частини скла. Порада - після проведення маніпуляції слід акуратно згорнути листки, аби не поранитися і негайно викинути їх до кошику для сміття.

Як прибрати розбите скло на телефоні

При падінні смартфонів, які постійно супроводжують нас в сучасному світі, часто розбивається захисне скло на екрані. Для того, щоб не поранитися і зняти його з дисплея слід пам'ятати про головні правила – не поспішати, бути дуже обережним, під час зняття скла спробувати зачепити його за один з куточків і акуратно підняти вгору.

Як швидко зібрати дрібні осколки скла із різних поверхонь: головні секрети
Як прибрати розбите захисне скло / фото світ телефонів

Що робити, якщо захисне скло сильно кришиться – потрібно прибрати спочатку великі шматочки, використовуючи присоску, потім перейти до "ліквідації" дрібних. За необхідності скористайтеся клейкою стрічкою. Заборонено прикладати силу й тиснути на екран, працювати треба легкими рухами, аби не пошкодити дисплей, адже тоді ремонт смартфона виллється вам "в копієчку". При видаленні розбитого захисного скла варто проявити терпіння. В кінці процедури - прибрати залишки скла з дисплею за допомогою м'якої мікрофібри.

Як прибрати розбите скло з машини

Для того, щоб з легкістю прибрати розбите скло з салону автомобіля вам знадобиться пластилін, хлібний м'якуш або м'яке тісто. Ці засоби не дадуть поранити руки під час прибирання і допоможуть підібрати навіть найдрібніші осколки. Послідовність дій має бути наступною - гарненько притисніть пластилін або тісто до того місця в автівці, де є дрібні осколки скла, за секунду вони пристане до поверхні і вам залишиться всього лише з легкістю видалити їх.

Як швидко зібрати дрібні осколки скла із різних поверхонь: головні секрети
Як прибрати скла з салону автомобіля / фото заміна автоскла

Як зібрати осколки скла з підлоги

Аби швидко прибрати осколки скла з підлоги одягніть міцні гумові рукавички і попросіть дітей негайно залишити кімнату, де трапилась "аварія". Перевірте лапи домашніх улюбленців - чи немає на них дрібних осколків. Великі осколки зберіть руками, а потім підметіть дрібні частини віником або щіткою.

Що допоможе прибрати дрібні шматочки:

  • мокрий паперовий рушник - його слід скласти в кілька шарів, можна замінити рулоном туалетного паперу. Дуже акуратно протріть підлогу, щоб дрібне скло прилипло до поверхні
  • скотч або ролик для видалення ворсу з одягу – проведіть роликом по місцю, де є дрібні осколки, трохи постукуючи ним. Скотч згорніть в кілька шарів - до нього осколки також легко пристануть та ви зможете їх викинуться в смітник.
  • сира картопля - розріжте картоплю на дві половинки зберіть за допомогою них дрібні скельця. Осколки пристануть до м'якоті, а волога забезпечить прилипання і міцно зафіксує навіть найменші фрагменти скла. Після процедури - обов'язково протріть підлогу, щоб прибрати залишки крохмалю, які можуть залишити розводи.

Читайте також:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти