Читайте в матеріалі:
- Що може впливати на холод у помешканні
- Як зігріти себе і приміщення у холодну пору
У більшості міст України ще вкінці жовтня розпочався опалювальний сезон, але не у всі квартири та будинки надійшло достатньо тепла, тому дехто задається питанням, що робити, якщо у квартирі холодно.
Главред дослідив, як зробити, щоб у квартирі стало тепліше. Та для початку потрібно визначити, чому різко стає холодно у квартирі. На це може бути декілька причин.
Зокрема найчастіше холодні місця в квартирі пов’язані з недостатньо ізольованими вікнами, дверима чи стінами. Старі вікна можуть пропускати холодне повітря через тріщини в рамах або щілини у віконних з'єднаннях.
Холодне повітря може потрапляти до приміщення через погано ущільнені вхідні двері або двері на балкон. Варто перевірити і ваші вентиляційні протяги. Якщо вони неправильно функціонують або не мають зворотного клапана - це може бути відповіддю на питання: "Чому в моїй квартирі так холодно взимку".
Простими та ефективними порадами щодо збереження тепла в домі поділилися в МОЗ України. У міністерстві радять перш за все подбати про багатошаровість одягу.
Також важливо ізолювати приміщення, щоб тепло не могло з нього "виходити". Найпростіше, що можна зробити самому - перевірити чи не тягне холодом з дверей та вікон і якщо виявите перетяг - утеплити їх.
Щоби зігріти постіль, або ж зігрітися самому, можна налити гарячу воду в грілку або звичайну пластикову пляшку, замотати в рушник і покласти в ліжко. Таким чином ви відчуватимете тепло протягом усієї ночі.
У сонячну погоду важливо відкривати в домі штори – це додасть оселі пару градусів тепла. А ось вночі навпаки, потрібно закривати штори, щоб запобігти додатковому охолодженню приміщення.
Що таке МОЗ України?
Міністерство охорони здоров'я України (МОЗ України) — центральний орган виконавчої влади України у галузі охорони здоров'я, пише Вікіпедія.
МОЗ є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері охорони здоров'я, протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально небезпечним захворюванням, забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері створення, виробництва, контролю якості та реалізації лікарських засобів, медичних імунобіологічних препаратів і медичних виробів, у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів, протидії їх незаконному обігу, а також забезпечує формування державної політики у сфері санітарного та епідемічного добробуту населення.
Інші новини про збереження тепла:
- Як в будинку зберегти тепло: 3 слушних поради для холодних днів
- Максимум тепла і мінімум сажі: якими дровами краще топити
- Кращий вибір для холодної зими: які дрова дають більше тепла
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред