StarsМода та красаГороскопРецептиПрикметиЗдоров'яПривітанняКіно та серіалиШоуЛайфхакиСонникЖиттяСвята

Головоломка для тих, у кого чудовий зір: треба знайти цифру 257 за 10 секунд

4 грудня 2023, 05:32оновлено 5 грудня 2023, 00:46
Розгадайте головоломку, яка зажадає максимальної концентрації – цифра 257, насправді, перед вашими очима, але виявити її все-таки дуже непросто.
Загадка
Знайдіть цифру 257 всього за 10 секунд / IndiaTimes

Коли вас долає рутина, спробуйте розгадувати головоломки. Оптичні ілюзії дуже виручають, вони допомагають тренувати увагу і весело проводити час. На цей раз нам пропонують знайти цифру 257 серед комбінації з двох цифр і однієї літери.

Головоломка, яку нам пропонує розгадати IndiaTimes, не найпростіша. Потрібно серед комбінації з цифр і літери виявити певне число.

Подобаються головоломки? Тоді спробуйте розгадати ще одну: Головоломка для тих, у кого зір, як у орла: треба за 12 секунд знайти кролика

відео дня

На зображенні - чорно-біла сітка, на якій комбінація 2S7. Ваше завдання - знайти цифру 257 серед них. Зробити це буде не так просто, оскільки цифра схожа на саму комбінацію.

Дається лише 10 секунд. Готові? Тоді поїхали!

Загадка
Дивіться уважно на картинку, і ви знайдете потрібну цифру / IndiaTimes

Не вдалося знайти правильну відповідь? Ловіть розгадку - цифра 257 в другому стовпчику справа трохи нижче середини.

Розгадка
Якщо знайшли цифру, ви дуже уважна людина / IndiaTimes

Спробуйте й інші головоломки. Наприклад, ви можете розгадати хитру головоломку для найуважніших, де потрібно за 10 секунд знайти рибу. За нею, крім вас, полюють і білі ведмеді в кольорах різного кольору.

Також є і головоломка, де треба за 7 секунд знайти панду. Всі тварини на зображенні однакові, але є одна, яка відрізняється, її і потрібно спробувати виявити.

А є ще й головоломка для веселих і кмітливих. Потрібно за 7 секунд знайти овечку. Оптична ілюзія схожа на попередню – тут треба відшукати овечку, яка не така, як інші.

Інші новини:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти