
Коротко:
- Ціни на соняшникову олію продовжують рости
- У травні її ціна зросла до 76,7 гривні
- Попит на сировину з боку переробних підприємств активізувався у квітні
В Україні продовжують зростати роздрібні ціни на олію. Активне здорожчання почалося ще на початку року. Про це повідомили аналітики УКАБ.
Зазначається, що ще на початку року пляшка соняшникової олії об’ємом 850 мілілітрів коштувала у середньому 67 гривень, а у травні ціна зросла до 76,7 гривні.
За словами аналітиків, на початку місяця соняшникова олія подорожчала на 2%.
В УКАБ також додали, що у квітні попит на сировину з боку переробних підприємств активізувався, проте до кінця місяця сировини має бути достатньо для перероблювання, що стабілізує ціни надалі.
"За підсумками квітня, обсяги переробки соняшника в Україні зросли на 7%, порівнюючи з березнем. Це пов'язано з сезонним збільшенням пропозиції сировини та помірним зростанням попиту на соняшникову олію", - йдеться у повідомленні.

Ціни на продукти - останні новини
Нагадаємо, як повідомляв Главред, на українському ринку спостерігається тенденція зниження цін на ранню білокачанну капусту. Основні причини, через які падає ціна на цей овоч, – сезонне збільшення пропозиції овочів нового врожаю.
Також в Україні цього тижня було зафіксоване чергове зростання цін на торішні буряки. За словами фермерів, у цьому сегменті збільшилася торговельна активність.
Водночас, економіст, виконавчий директор Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин заявив, що є надія на те, що влітку ціна на яйця не зростатиме, тому що буде додаткова пропозиція від домашніх господарств населення.
Читайте також:
- Ціни впадуть вже наприкінці травня: економіст розповів, які продукти подешевшають
- "Ціни на м'ясо підштовхують до вегетаріанства": чи дешевшатиме популярний продукт
- Долар і євро раптово подешевшали: став відомий курс валют на 16 травня
Що таке Український клуб аграрного бізнесу?
Український клуб аграрного бізнесу, також УКАБ — це об'єднання передових агропромислових компаній України. Діяльність УКАБ сприяє ефективному веденню бізнесу в АПК України і охоплює практично всі його процеси, від залучення інвестицій до глобальних завдань підвищення ефективності роботи аграрних компаній і розробки пропозицій з удосконалення аграрної політики, пише Вікіпедія.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред