Bloomberg заявило про провальний рейтинг Путіна: розгорівся скандал

У Росії обурені статтею Bloomberg щодо низького рейтингу президента. У посольстві США закликали вибачитися.

Путін
У Росії спалахнув скандал з-за низького рейтингу Путіна / Reuters

Новини Росії - у той час, як в Росії вирує страшний коронавірус, видання Bloomberg опублікувало статтю про те, що рейтинг довіри росіян до їхнього лідера Володимира Путіна впав до 27%, а це є найнижчим показником за останні 14 років.

Про низький рейтинг Путіна журналісти написали з посиланням на дані опитування Всеросійського центру вивчення громадської думки (ВЦВГД), проведеного у квітні 2020 року. Але в посольстві РФ в США негайно зажадали від агентства вибачень.

Зокрема, Bloomberg підкреслює, що "рейтинг російського лідера знижувався з посиленням кризи у зв'язку з коронавірусом". Причому відзначається, що дані відображають позиції лише тих росіян, які називають Путіна одним із політиків, яким вони довіряють.

читайте такожРосійський письменник спрогнозував, що чекає РФ після відходу Путіна

За інформацією журналістів, такі цифри дійсно можна знайти на сайті ВЦВГД. Однак посольство Росії стверджує, нібито агентство "продовжує демонструвати повну неповагу до своїх читачів", бо "реальний рівень довіри Путіну, за даними цієї соціологічної служби, становить 67,9%". Такі дані є на сайті соціологів.

Голова ВЦВГД Валерій Федоров заявив, що це пояснюється різницею в питаннях про довіру, які задавали респондентам. За його словами, на пряме запитання "чи довіряєте ви Путіну?", позитивно відповідають понад 67%, тоді як на прохання назвати політиків, яким довіряють, прізвище Путіна в останньому опитуванні назвали лише 27% опитаних росіян.

"Розраховуємо на порядність редакції. Закликаємо проявити професіоналізм і об'єктивність, розмістити реальні показники довіри та перепросити перед своєю аудиторією за чергову дезінформацію", – висловило обурення посольство РФ в США на сторінці в Facebook.

Раніше політолог, соціолог та директор соціологічної служби Український барометр Віктор Небоженко говорив, що в Росії після Володимира Путіна до влади прийде не новий Путін і не анти-Путін. Експерт вважає, що країною буде керувати "політбюро".

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти