Facebook покарав Поклонську за запитом України

Українські чиновники задоволені своєю роботою.
Поклонська
Поклонська отримала санкції від Facebook / УНІАН

Адміністрація Facebook прибрала галочку персональної верифікації зі сторінки депутата Держдуми РФ Наталії Поклонської, яка раніше була так званим прокурором анексованого Криму.

"У одного депутата Держдуми РФ, яка має відношення до сприяння збройній агресії РФ проти України, вчиненню військових злочинів і протиправній забороні Меджлісу кримськотатарського народу зникла галочка верифікації у соцмережі Facebook", — повідомив постійний представник президента України в Криму Антон Кориневич нас своїй сторінці в Facebook.

За словами чиновника, йому було приємно бути корисним для батьківщини та ініціювати процес покарання для тих, хто підтримав агресора. Він підкреслив, що це, звісно, дрібниці, але все ж для України – приємна новина.

Facebook покарав Поклонську за запитом України

Як відомо, Поклонську було призначено прокурором Криму після анексії півострова Росією в 2014 році. У 2016 році вона пройшла до Держдуми РФ від партії Єдина Росія, і зараз є діючим депутатом російського парламенту.

Facebook покарав Поклонську за запитом України

Нагадаємо, Поклонська вибухнула черговою маячнею про Україну. Депутат Держдуми знайшла актуальну тему для своїх міркувань - пандемію коронавіруса.

Як раніше повідомлялося, Поклонська пораділа відставці Олексія Гончарука з посади прем'єр-міністра. "Няш-мяш" гучно заявила, що президент України Володимир Зеленський її нарешті почув. При цьому вона не забула нагадати про свої українські корені.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти