Лукашенко під час пандемії різко присоромив наркоманів та курців

Президент Білорусі впевнений, що найбільше від страшного вірусу страждають люди зі шкідливими звичками.

Лукашенко
Лукашенко розкритикував людей із шкідливими звичками / УНІАН

Лідер Білорусі Олександр Лукашенко під час пандемії страшного коронавірусу присоромив людей, які мають шкідливі звички.

Під час наради з питань амністії і помилування осіб, засуджених за злочини у сфері незаконного обігу наркотиків, президент зазначив, що "ситуація на тлі поширення коронавірусу і занепокоєння в суспільстві, посилення заходів особистої гігієни в тому числі є гарним уроком для тих, хто має шкідливі звички".

"Для наркоманів і курців – це хороший урок. Ми це бачимо по важких захворюваннях пневмонією. І пневмонією, ускладненою коронавірусом. Це хороший урок подумати про те, як організовувати своє життя після цієї так званої пандемії", – повідомив Лукашенко, пише БЄЛТА.

читайте такожУ Білорусі художниця намалювала грудьми портрет Лукашенка: відео 18+

Президент існування коронавірусу, звичайно, не заперечує, але боротися з ним пропонує в основному хокеєм і засобами народної медицини. Періодично впадаючи в роздуми щодо того, хто і для чого цей вірус "створив" і використовує.

Коронавірус в Білорусі

Раніше Главред писав, що під час пандемії Лукашенко продовжує вести звичний спосіб життя, не дотримується карантину і займається спортом. Так, після гри в хокей, він назвав перебування на льоду кращим антивірусним засобом, а також зізнався, що пандемія коронавірусу ніяк не вплинула на його спосіб життя.

Також нагадаємо, Лукашенко заявив, що громадяни країни точно не помруть із голоду у зв'язку зі смертоносним китайським коронавірусом, через який була оголошена пандемія.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти