Кулеба назвав два варіанти фіналу війни з Росією

18 березня 2022, 18:13
2052
При цьому очільник українського МЗС не відкидає можливості досягнення угоди на вигідних для України умовах.
Дмитрий Кулеба
Кулеба назвав два варіанти фіналу війни з Росією/ Reuters

За словами міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби, є два можливі варіанти, як може завершитися війна з Росією. Або Україна беззастережно переможе РФ, або держави прийдуть до угоди, яка ґрунтуватиметься на вигідних для Української держави умовах.

Міністр вважає, що другий варіант на нинішньому етапі також є реалістичним. Про це він заявив в інтерв'ю Українській правді.

Кулеба зазначив, що поки що рано говорити про якісь компроміси у переговорах між Україною і Росією, адже держави зараз лише "перестрілюються доводами".

Проте, за словами очільника МЗС, будь-яка війна має два фінали. Перший означає безумовну і тотальну поразку однієї зі сторін, другий – пошук і фіксацію взаємоприйнятних рішень.

"Тому з позиції України, не з позиції Росії, ми повинні чітко і тверезо розуміти, що ми або повинні налаштуватися на війну до кінця, внаслідок якої ми тотально безумовно і беззастережно перемагаємо Росію, або має бути угода, яка повинна бути вигідною для України. Я думаю, що другий варіант таки реалістичний", – зазначив Кулеба.

Водночас очільник українського МЗС наголосив, що президент Володимир Зеленський не давав нікому жодних доручень здавати національні інтереси. Глава Української держави поставив чітке завдання – добиватися максимально жорстких гарантій безпеки нашої країни.

"Наша ключова пропозиція – гарантії безпеки. Це те, навколо чого все крутиться, і без чого домовленостей бути не може. Через цей вакуум Росія зважилася на війну, вважаючи, що ніхто за нас не заступиться і самі ми не будемо здатні захиститися", – зазначив Кулеба.

Раніше Дмитро Кулеба пояснив, як санкції руйнують російську економіку. Він зазначив, що в Росії зростають ціни, країна-агресор скорочує бюджет і припиняє фінансувати частину проєктів.

Також раніше повідомлялося, що російські генерали їдуть на фронт рятувати провальне вторгнення і гинуть від рук бійців ЗСУ. Оскільки справи йдуть погано, російські генерали змушені їхати на фронт, щоб безпосередньо керувати операціями своїх військ.

Читайте також:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти