Моторошна ДТП у Харкові: мажорка-вбивця Олена Зайцева засмагає "за ґратами"

Відбування покарання у виправному центрі не заважає дівчині засмагати на сонечку.

false
Зайцева засмагає в колонії - фото facebook

Смертельна ДТП у Харкові на Сумській - Олену Зайцеву, засуджену до 10 років позбавлення волі за ДТП, сфотографували в той час, коли вона засмагає в Покровському виправному центрі № 79 у Дніпропетровській області.

Її фото опублікувала на своїй сторінці в Facebook Олександра Закордонна. Вона стверджує, що керівництво виправного центру "ублажає мажорок".

"На фото вбивця Зайцева і ще одна мажорка на ім'я Валя. Ось так відбувають покарання ті, у яких є гроші і ті, у яких немає грошей", - написала Закордонна.

Закордонна виклала фото не тільки, ймовірно, Зайцевої, але й інших засуджених жінок, які у цей час працюють.

Вона повідомила, що фотографії дійсно зроблені в ПІК №79 в Дніпропетровській області і пояснила, чому таке стало можливим.

"Фотографії дійсно зроблені іншими засудженими, але ні про які поблажки для Зайцевої мова не йде. Для розуміння: вона знаходиться в секторі, де відбувають покарання жінки, які засуджені за злочини з необережності і засуджені до позбавлення волі. Вони повністю ізольовані від інших засуджених (до обмеження волі – прим.). Всього в секторі, разом із Зайцевою, їх шестеро", – розповіла Мицюк.

За її словами, ця категорія засуджених не має права вільно пересуватися по установі – це законодавчо заборонено.

"Вони постійно знаходяться тільки в секторі, у них своє маленьке прогулянкове подвір'я. Не можуть мати при собі мобільники, а телефонні переговори дозволяються тільки в черговій частині, під наглядом адміністрації", – додала начальник виправного центру.

Нагадаємо, у 2017 році в Харкові сталася резонансна ДТП. Авто Олени Зайцевої вилетіло на тротуар. В аварії загинули шестеро людей, ще п'ятеро - отримали травми. Пізніше в автошколі, в якій навчалася Зайцева, виявили безліч порушень. Згодом автошколу закрили. Саму винуватицю аварії засудили до 10 років позбавлення волі.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти