"Президент Канади": у Зеленського "сіли в калюжу" з вишиванкою-подарунком для Трюдо

21 травня 2020, 17:07
423
Співробітники Офісу президента допустили прикру помилку в пості до Дня вишиванки.
Офіс президента
Співробітники Офісу президента догодили в географічний конфуз / УНІАН

Співробітники Офісу президента України допустили прикру помилку в Facebook-пості, який був присвячений подарункам від Володимира Зеленого і його дружини Олени ‒ призначеним на честь Дня вишиванки очільникам інших держав.

"Символічні подарунки, які несуть в собі частину української історії та культури, отримали президенти та перші леді Сполучених Штатів Америки, Федеративної Республіки Німеччина, Французької Республіки, Канади, Республіки Польща, Турецької Республіки та інших країн ", - йдеться у тексті, який був опублікований на сторінці ОП.

'Президент Канади': у Зеленського 'сіли в калюжу' з вишиванкою-подарунком для Трюдо

Конфуз ситуації в тому, що посади "президент Канади" не існує як такої. Ця країна ‒ колишня британська колонія ‒ входить в Британську співдружність та її формальної головою є представлена генерал-губернатором королева Єлизавета II з династії Віндзорів. Уряд Канади очолює прем'єр-міністр Джастін Трюдо, якого, мабуть, і мали на увазі в Офісі Президента.

відео дня

Незабаром текст повідомлення працівники ВП змінили ‒ прибравши слово "президенти" і замінивши його на "лідери". А згадку про "перших леді" зовсім стерли з тексту.

'Президент Канади': у Зеленського 'сіли в калюжу' з вишиванкою-подарунком для Трюдо

Нагадаємо, раніше схожий географічний конфуз втрапила прес-секретар президента України Юлія Мендель. Вона вирішила похвалитися в соцмережах новим платтям та розповісти про своє "латвійське відрядження". Справа, однак, була в тому, що перебувала Мендель разом із Зеленським з офіційним візитом у сусідній прибалтійській країні – Литві. Пізніше прес-секретар президента спробувала виправдати конфуз тим, що вона спеціально "троллила" користувачів Мережі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти